Turnhout 10/01

Eindhoven 24/01

Mouscron 31/01

Gent 21.02

Genk 12/03

Leiden 19/03

Luxemburg 27/03

Genk Ambiorix 2/04

Antwerpen 16/04

Dortmund 6/05

Wieze 14/05

Metz (FR.) 4/06

Douai 12/06

Denbosch 19/06

Mechelen 13/08

TRC Bonheiden 20/08

EDS Brussel 27/08

KTR Club Special 4/09

Luxemburg 10/09

Orléans (Fr.) 9/10

Dortmund 15/10 BS

Dortmund 16/10

Leuven 30/10

Genk BTTC 12/11

Kortrijk 19/11

Wijchen TTCN 20/11

Wijchen 20 / 11 / 2016 Kampioenschapsclubmatch

Tibetaanse Terrier Club Nederland met CAC

Keurmeester / Judge: Mw. Wil Schrander(NL.)

Reuen / Dogs

Babyklas / Babyclass

1. VB. / VP Bikkel Ben Mazar-I-Sharif / Hans Kort

2. VB. / VP Isaac Ben Mazar-I-Sharif / M.W. Welling

3. VB. / VP Lündrub's Baris - Aliah / A.G.M. Gradenwitch

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Res. CAC Alilah Eternal Flame / E.De Nijs

2. Vg. / Zg. Yoy're the Boss Zippy / Sylvia Gijsen

Openklas / Open class

1. U. / Ex. Ti La Shu Believe in Your Dreams / Van Lisdonck Erica

Reuen / Dogs

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CAC+ BOB + Best in Show Ch.Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. U. / Ex. Kybo Kickboxer / Huub Bovendeerd

3. U. / Ex. Alilah Xtu Cuddles Corner / E.De Nijs

Teven / Bitches

Babyklas / Babyclass

1. VB. / VP Best Baby Marichelle's Ex's And Oh's / Van Lisdonck Erica

Jeugdklas / Junior class
1. U. / Ex. CAC+ BOS Miss Money Penny Zippy / Bovendeerd Huub

2. Vg. / Zg. Harsha of the Cuddle Corner / H. Schoenmaker

3. Vg. / Zg. Wild Flower Talk of the Town / E.A.C. Godefroy

4. Vg. / Zg. Ö-pa-me Pnya Nor / Marckx Alexandra

Openklas / Open class

1. Vg. / Zg. Jawahar Spirit of Happiness / Marlou Stassen

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. Res.CAC Amogasiddhi Nyima Gawa / Nies Christel

2. U. / Ex. Glamour Vogue of Darkness / Huub Bovendeerd

Fokkersklas / Breeders class

Afw. / Abs. Marichelle's Ana Ma Na Don Grub / Van Lisdonck Erica

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. Best Veteraan Addicted To Got the Future / Van Lisdonck Erica

2. U. / Ex. Shady Lady Talk of the Town / Huub Bovendeerd

Top


 

Kortrijk 30 / 10 / 2016 CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: M. BUREMA Pieter (NL.)

Reuen / Dogs

Babyklas / Babyclass

1. VB. / VP LAYOLI DAZZLED BY SMOKE / THOMAS Lauren Clair

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. 9° best junior in Show Nomechan Lhin-Ba-Lamleh / Sylvain Cuvillier & Lequain

2. Vg. / Zg.Araki Flaming Hek / Quintens Francine

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC+CACIB+BOS LAYOLI HOT N'SMOKIN / FENTON Anita

Teven / Bitches

Babyklas / Babyclass

1. VB. / VP Best baby in Show LAYOLI HOT N'DAZZLING / FENTON Anita

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC+CACIB+BOB+3° groep 9 Om Devi Siddhidatri From Heaven'S Earth / Van Beethoven, Anne

2. U. / Ex. Res. CAC+Res.CACIB Orphée du Comble de Bonheur / De Bonte-Descamps Jan & Solange

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. DHARMA-YU DU CLAN DE LIS / Van Beethoven, Anne

Top


 

Genk 12 / 11 / 2016 Clubspeciale B.T.T.C. met CAC

Keurmeester / Judge: Mw. Karin Acker (G.)

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Never Let You Go Spirit of Happiness / Peters-van Kol Karin

G. / G. Araki Flaming Hek / Quintens Francine

Tussenklas /  Intermediate class

Afw. / Abs. Tri-Va-Ten Garuda Adimo / Thomsen Ellen

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CAC Wanted Nice Dog's Fuzu Lamleh / De Wit Annick

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. Best Veteraan + BOB Ch.Bhaskar Lhun-Po / Keulers Petra

2. U. / Ex. Hidalgo du Comble de Bonheur / Verhoeven Annemie

3. Vg. / Zg. Ch. Horkhang / Marckx Alexandra

Teven / Bitches

Babyklas / Babyclass

1. VB. / VP Best Baby Princess of Summer du Comble de Bonheur / Borrizee Annick

2. VB. / VP Amogasiddhi Preyasi / Goyvaerts Nancy

3. VB. / VP Sumanshu Dark and Delightfull / Keulers Petra

Puppy klas / Puppie class

Afw. / Abs. Ci Ni Tag-Tu Na Le Sham / Neum & Hill Frauke & Melanie

Jeugdklas / Junior class
1. U. / Ex. Best Junior Wanted Nice Dog's Sadiya Sona Lamleh / Koster Thea

2. U. / Ex. Qanda Lhi's Ritika / Stegmeijer Ika

3. U. / Ex. Miss Money Penny Zippy / Bovendeerd Huub

4. Vg. / Zg. Silgarhi Mikhala / Aerns Sandra

5. Vg. / Zg. Ö-pa-me Pnya Nor / Marckx Alexandra

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. Res. CAC Orphée du Comble de Bonheur / De Bonte-Descamps Jan & Solange

Openklas / Open class

1. U. / Ex. Waheeda of Sjo-Who-Sji-Bib / Stegmeije Ika

Fokkersklas / Breeders class

1. U. / Ex. Wanted Nice Dog's Pem Be Tso Mo Lamleh / Koster Thea

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CAC + BOS Sumanshu That's Amore / Keulers Petra

2. U. / Ex. Ch.Amogasiddhi Nyima Gawa / Nies Christel

3. U. / Ex. My-Fave of Sjo-Who-Sji-Bib / Stegmeijer Ika

 


Evergem 11 / 11 / 2016 Clubshow Canteclaer

Keurmeester / Judge: M. Johan Wultepute (B.)

Reuen / Dogs

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. BOB + Best in Show Ch.Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Top


 

Leuven 30 / 10 / 2016 CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: M. Jean - François Vanaken (B.)

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. 4de Best Junior in Show Nomechan Lhin-Ba-Lamleh / Sylvain Cuvillier & Lequain

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC+CACIB+BOB+6de v. Groep 9 Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. Vg. / Zg. O-Pa-Me Po-Nya Nor / Alexandra, Marckx

Top


 

Dortmund (DE.) 16 / 10 / 2016 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge: Christofer Habig ( DE )

Reuen / Dogs

Puppy klas / Puppie class

1. VB. / VP Shen Mani Gigo-LO / Linda & Laura Keller

2. VB. / VP Baxxter Rigpa V. Bubenheimer Land / Arnd Biesenbach

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. JCAC VDH+CLUB Habakuk Tibatong's X'Puku Senge / Sabine Schupp

2. U. / Ex. Res.JCAC VDH+CLUB Tshim - Pa - Med Lamleh A Child of Kyirong / Christoph & Heike Schimdt

3. U. / Ex. Chambanya Zopa Lamleh / Erika Schmisch

4. Vg. / Zg. Dawa's Jumping Jack Flash / Marina Due

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC VDH+CLUB+CACIB Silgarhi Lags-Pa Dah / Karina Zobel

2. U. / Ex. Res.CAC VDH Awa Dan-Po von Amalaa Tara / Monika & Bernhard Heger

3. Vg. / Zg. Om Shu Mani Am-Chou Tsering / Birgit Hicki

4. Vg. / Zg. Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Vg. / Zg. Han-Nu Tashi Von Lhaschu / Sabine Nikoleiski

Vg. / Zg. Amytayus Lamleh von Kamal-A-Schilla / Marianne Meurer

Disq. Kha-Nim Bandhu Vom Verlorenen / Gabriële Möller

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC VDH+CLUB Ocean of Black Diamonds Von Shan Changbei / Michelle Mennenga

2. Vg. / Zg. Elian Lamleh von E-Ka-Yama / Heike Grassow & Arnd Biesenbach

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CAC VDH+Res.CLUB+Res.CACIB Dawa's It Takes Two To Tango / Marina Due

2. U. / Ex. Res.CAC VDH Namayali's Varcas Carlo / Albrecht Detlef

Veteraanklas  /  Veteran class

1. Vet.CAC VDH+CLUB Attila Von Njampoo / Chistiane Kluth

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. JCAC VDH+CLUB Apanatchi Go West von Lucy'sStern / Gesine Pfabe

2. U. / Ex. Res.JCAC VDH+CLUB Awa Nyima von amalaa Tera / Monika & Bernhard Heger

3. U. / Ex. Chirayu Dewa / Claudia Neumann

4. Vg. / Zg. Dawa's Jingle Bell / Lene Andersen

Vg. / Zg. Indra Ni-La Lamleh Vom E-ka-Yana / Petra Klein

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC VDH+Club+CACIB Man-Dara-Wa Vajra Fee of Azamo / Erika Sehmisch

2. U. / Ex. Res.CAC VDH Vanni Calfornia Sunshine Von Tsche-Pa-Me / Tanja & Petra Biermann

3. U. / Ex. Chihosang Chandana / Irene & Jürgen HeB

4. Vg. / Zg. Om Shu Mani A-Lei Nyima / Birgit Hicki

G. / G. Shen Mani F'Pauline Khang Pao / Laura & Kristin Keller

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC VDH+Res.CLUB+Res.CACIBAmogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

2. U. / Ex. Res.CAC VDH Rupa Dhatu Wen Cheng / Birgit Hicki

3. Vg. / Zg. Wanted Nice Dog's Okalani Lamleh / Gesine Pfabe

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CAC VDH Z-Taku Khyi my / Marita Hesselmann

2. U. / Ex. Res.CAC VDH Dawa's I Can Boogie / Marianne Jensen

Veteraanklas  /  Veteran class

1. Vet.CAC VDH+CLUBKaramain Shantara / Claudia Neumann

2. Res.Vet.CAC VDH+CLUBZ-Taku Ja-Ba-Ja / Marita Hesselmann

3. Habakuk Tibatong's O'Kirana / Chistiane Kluth

Top


 

Dortmund (DE.) 15 / 10 / 2016 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge:Linda Reinelt Gebauer ( DE )

Reuen / Dogs

Puppy klas / Puppie class

1. VB. / VP Baxxter Rigpa V. Bubenheimer Land / Arnd Biesenbach

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. JCAC VDH+CLUB Chambanya Zopa Lamleh / Erika Schmisch

2. U. / Ex. Res.JCAC VDH+CLUB Habakuk Tibatong's X'Puku Senge / Sabine Schupp

3. Vg. / Zg. Dawa's Jumping Jack Flash / Marina Due

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC VDH+CLUB+Res.CACIB Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. U. / Ex. Res.CAC VDH+CLUB Awa Dan-Po von Amalaa Tara / Monika & Bernhard Heger

3. Vg. / Zg. Han-Nu Tashi Von Lhaschu / Sabine Nikoleiski

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC VDH+CLUB Owen Tashi Tawa von Shan Changbai / Regina Schönrock

2. U. / Ex. Res.CAC VDH+CLUB Elian Lamleh von E-Ka-Yama / Heike Grassow & Arnd Biesenbach

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CAC VDH+CLUB+CACIB+BOB+BundesSieger Falamandus Remastered Edition / Rauhut, Sabine Katja

2. U. / Ex. Res.CAC VDH+CLUB Namayali's Varcas Carlo / Albrecht Detlef

3. U. / Ex. Dawa's It Takes Two To Tango / Marina Due

Veteraanklas  /  Veteran class

1. Vet.CAC VDH+CLUB+Vet.BundesSieger. Ti La Shu Born To Be Magic For Shambavara / Thomas Dutzel

2. Res.Vet.CAC VDH+CLUB Attila Von Njampoo / Chistiane Kluth

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. JCAC VDH+CLUB+Jugend BundesSieger Ti La Shu Everlasting Magic Moments / Rauhut, Sabine Katja

2. U. / Ex. Res.JCAC VDH+CLUB Shamba Kyi Jan-Jan Babu / Monika Feil

3. U. / Ex. Awa Nyima von amalaa Tera / Monika & Bernhard Heger

4. Vg. / Zg. Fu-Sha-Mo's Rox-xeeh Revel Made of Dog's Wisdom / Künzel Peter

Vg. / Zg. Dawa's Jingle Bell / Lene Andersen

Vg. / Zg. Boshay'S Bunti Dawa / Festing-Luzay, Claudia

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC VDH+CLUB Man-Dara-Wa Vajra Fee of Azamo / Erika Sehmisch

2. U. / Ex. Res.CAC VDH+CLUB Chihosang Chandana / Irene & Jürgen HeB

3. U. / Ex. Esuke's E'Leeh-Ci-Aah Made of Dog's Wisdom / Anja Thom & Gabriële Jordan

4. Vg. / Zg. Vanni Calfornia Sunshine Von Tsche-Pa-Me / Tanja & Petra Biermann

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC VDH+CLUB+CACIB+BOS+BundesSiegerAmogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CAC VDH+CLUB+Res.CACIB Ti La Shu A Million Dollar Baby / Rauhut, Sabine Katja

2. U. / Ex. Res.CAC VDH+CLUB Z-Taku Khyi my / Marita Hesselmann

3. Vg. / Zg. Ski-La-Kyi Okyi / Anke Fritzke

4. Vg. / Zg. Dawa's I Can Boogie / Marianne Jensen

Veteraanklas  /  Veteran class

1. Vet.CAC VDH+CLUB+Vet.BundesSieger Karamain Shantara / Claudia Neumann

2. Res.Vet.CAC VDH+CLUB Habakuk Tibatong's O'Kirana / Chistiane Kluth

3. Z-Taku Ja-Ba-Ja / Marita Hesselmann

Top


Orléans (Fr.) 9 / 10 / 2016 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge:M. HARSANYI Peter (Hon.)

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. Vg. / Zg. MARLEY LAMLEH TIBET DE LING DECHEN / Mlle MAITRE Marie-Cécile

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC + CACIB + BOS Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Openklas / Open class

1. Vg. / Zg. JUKO-NIMA KUO YARLUNG NAMTSO / Mlle SCHIRATTI Sabine

Teven / Bitches

Puppy klas / Puppie class

1. VB. / VP MULAN DEWATCHEN / Mme MONTREUIL Anne

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC + CACIB + BOB LALITA LUNGPA KUO YARLUNG NAMTSO / Mlle SCHIRATTI Sabine

Top


 

Luxemburg (Lux.) 10 / 09 / 2016 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge: M. Jean - François Vanaken (B.) 

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Lux. Junior Champion Nomechan Lhin-Ba-Lamleh / Sylvain Cuvillier & Lequain

2. Vg. / Zg. Mainhattan Beauties of Tibet Bo-Dhi / Eliane Jungblut

Afw. /Abs. Tinghsa Bells Fairy Tail / Aleksandra Stankovic-Milosavljev

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CACL + CACIB + BOB + Benelux Winner Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. Vg. / Zg. Han-Nu Tashi von Lhaschu, / Sabine Nikoleiski

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CACL + Res. CACIB Iwan-Lamleh of Wamil Ajendra / Sylvain Cuvillier & Lequain

Afw. /Abs. Tripitaka Bite The Bullet / Lydon, Sean

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Lux. Junior Champion + BOS Orphee Du Comble de Bonheur / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. U. / Ex. Fu-Sha-Mo's Rox-xeeh Revel Made of Dog's Wisdom / Künzel Peter

3. U. / Ex. Naughty Girl Spirit of Happiness / van Bommel Chris & Bianca

4. Vg. / Zg. Dawa's Jingle Bell / Lene Andersen

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CACL + CACIB + Benelux Winner Om Devi Siddhidatri From Heaven'S Earth / Van Beethoven, Anne

2. U. / Ex. Res.CACL Hjam-Ma von Lhaschu / Heinze Andrea

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CACL + Res. CACIB Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

Top


 

K.T.R. Club Special Werl-Westönnen met CAC 4/09/2016

Keurmeester / Judge: Mw. Sue Dykes (GB.)

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Junior CAC VDH + KTR Tri-Va-Ten Garuda Adimo / Ellen Thomsen

2. U. / Ex. Res.Junior CAC VDH + KTR Chambanya Zopa Lamleh / Erika Sehmisch

3. U. / Ex. Awa Dan-Po von Amalaa Tara / Monika & Bernhard Heger

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC VDH + KTR + BOS Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC VDH + Res. CAC KTR Mo Shu Oni / Beatrix Rose

2. Vg. / Zg. Amitayus-Lamleh von Kamal-a-schila/ Christian & Marianne Meurer

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. Vet.CAC VDH + KTR Karamain Shantara / Claudia Neumann

2. U. / Ex. Res.Vet. CAC VDH + KTR Mo Shu Dyli / Beatrix Rose

3. U. / Ex. Z-Taku Ja-ba-ja / Marita Hesselmann

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Junior CAC VDH + KTR Comtess Mabell of Moon Meadow / Gudrun Uslenghi

2. U. / Ex. Res.Junior CAC VDH + KTR Awa Nyima von amalaa Tera / Monika & Bernhard Heger

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC VDH + Res. CAC KTR Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

2. U. / Ex. Res. CAC VDH Mo Shu Schambhala / Beatrix Rose

3. U. / Ex. Chihosang Chandana / Irene & Jürgen HeB

4. U. / Ex. Man-Dara-Wa Vajra Fee of Azamo / Erika Sehmisch

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC VDH Chag-Pa Anju Far-Ha / Ulrike Rosemann

2. U. / Ex. Res. CAC VDH Mo Shu Nyima / Katrin Uhlmann - Marty

3. U. / Ex. Rapa Dhatu Tchika omah Lhamos / Barbara & Horst Buggermann

4. U. / Ex. Anandamaya's Bhai-Ra / Sandra Servos

U. / Ex. Man-da-ra Ya-na von Cin-ta-la / Stephanie & Jörg Sander

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CAC VDH + KTR + BOB + BIS Chirayu Bumo / Claudia Neumann

2. U. / Ex. Res. CAC VDH Maya D’Gaba Skyel Ba / Marleen De Winter & David Nijs

3. U. / Ex. Z-Taku Khyi my / Marita Hesselmann

Top


 

European Dog Show Brussel 27/08/2016

Keurmeester / Judge: Mw. Dianne Degryze (B.)

Reuen / Dogs

Puppy klas / Puppie class

1. VB. / VP Boshanti Nevill / Guziolek, Krista

2. VB. / VP Ti La Shu Fire And Desire / Collinson, Stephen

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior Art Of Life Erbosedition / Kucerkova, Veronika

2. U. / Ex. Chambanya Zil-Can Lamleh / Froberg, Janette

3. U. / Ex. Ti La Shu California Dream / Macijauskaite, Lauryna

4. Vg. / Zg. Incalux Perchance To Dream About Kutula / Stuchbury, Claire

Vg. / Zg. Tinghsa Bells Fairy Tail / Aleksandra, Stankovic-Milosavljev

Vg. / Zg. Yarmothang Gandi Shamvara / Bichsel, Nicole

Sufficient Mainhattan Beauties Of Tibet Bo-Dhi / Jungblut, Eliane

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. U. / Ex. Ti La Shu Believe in Your Dreams / Van Lisdonck Erica

3. U. / Ex. Ti La Shu Born This Way / Collinson, Stephen

Openklas / Open class

1. U. / Ex. Chambanya U-Tshu Lamleh / Froberg, Janette

Afw. /Abs. Nefertari Life On Mars At Kutula / Stuchbury, Claire

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CAC+CACIB+BOB Tripitaka Bite The Bullet / Lydon, Sean

2. U. / Ex. Res.CAC + Res.CACIB Khyi-Mi Bod-Ja Lamleh / Adamek, Martina + Milan

3. U. / Ex. Falamandus Remastered Edition / Rauhut, Sabine Katja

4. U. / Ex. Wanted Nice Dog's Fuzu Lamleh    /    De Wit  Annick

U. / Ex. Yarmothang Chen-Po Samye / Feuz, Marianne

Teven / Bitches

Puppy klas / Puppie class

1. VB. / VP Best Puppy Boshanti Natasha / Makin, Karen

2. VB. / VP Ti La Shu Everlasting Magic Moments / Rauhut, Sabine Katja

3. VB. / VP U-Ma Od Vilzonky / Dalia Raimonda, Macenskiene

4. B. / P Yon-Tan Bhandara Premala-Lamleh / Bracke Evelien

Afw. /Abs. O-Pa-Me Po-Nya Nor / Alexandra, Marckx

Afw. /Abs. Ti La Shu Eternal Flame / Dalia Raimonda, Macenskiene

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Boshay'S Bunti Dawa / Festing-Luzay, Claudia

2. U. / Ex. Om Devi Siddhidatri From Heaven'S Earth / Van Beethoven, Anne

3. U. / Ex. Orphee Du Comble de Bonheur / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

4. U. / Ex. Pet Pursuit Crimson Skies / Savolainen, Ida

U. / Ex. Ti La Shu Crystal Eyes / Blanchot, Caroll

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. Islantic Limited Addition / Hargreaves, Janis

2. U. / Ex. Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

3. U. / Ex. Ti La Shu A Million Dollar Baby / Rauhut, Sabine Katja

Afw. /Abs. Shadeacre Daze At Vallee Celeste / Gieraerts, Thierry

Openklas / Open class

1. U. / Ex. Litomada'S D'Angel / Kise, Nita

2. U. / Ex. Talisman Amita / Van Dorpe Nadine

3. U. / Ex. Sadi-Ya'S Magic Like Stars / Feuz, Marianne

4. Vg. / Zg. All I Want Zlote Elite / Velardi, Alfonso

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CAC+CACIB+BOS Jomo-Tara From Heaven'S / Earth Van Beethoven, Anne

2. U. / Ex. Res.CAC + Res.CACIB Ti La Shu Magic Moment / Rauhut, Sabine Katja

3. U. / Ex. Cambanya Michewa Lamleh / Hering, Emma

4. U. / Ex. Maya D’Gaba Skyel Ba / Marleen De Winter & David Nijs

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. Best veteran Ka-Ya-Bag Chiwa / Feuz, Marianne

Top


 

Clubshow T.R.C. Bonheiden met CAC 20/08/2016

Keurmeester / Judge: Mw. Tuula Plathan (Fin.)

Reuen / Dogs

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC + BOB + 2de Best in Show Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. U. / Ex. Ti La Shu Believe in Your Dreams / Van Lisdonck Erica

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. Res. CAC Wanted Nice Dog's Fuzu Lamleh    /    De Wit  Annick

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior + 2de Best Junior in Show Orphee Du Comble de Bonheur / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. Vg. / Zg. O'Zivalih D’Gaba Skyel Ba / Rita De Winter

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC+BOS Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

Openklas / Open class

1. U. / Ex. Res. CAC Talisman Amita / Van Dorpe Nadine

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. Maya D’Gaba Skyel Ba / Marleen De Winter & David Nijs

Top


 

Mechelen CAC - CACIB Show 13/08/2016

Keurmeester / Judge: Mw. Eva De wine(B.)

Reuen / Dogs

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. Res.CAC + Res.CACIB Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB+BOB Wanted Nice Dog's Fuzu Lamleh    /    De Wit  Annick

Teven / Bitches

Puppy klas / Puppie class

Afw. /Abs. Dawa's Jingle Bell / Andersen, Lene

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior Orphee Du Comble de Bonheur / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC+CACIB+BOS Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

Top


 

Meierij SHow S'Hertogenbosch CAC - CACIB Show 19/06/2016

Keurmeester / Judge: M. Dirk Spruyt (B.)

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. Vg. / Zg. Sumanshu Dressed For Succes / STH Engels & R. Zegers

Afw. / Abs. Mainhattan Beauties of Tibet Bo-Dhi / Jungblut Eliane

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC + CACIB + BOB Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. Res. CAC + Res. CACIB Namayali's Varcas Carlo / Albrecht Detlef

Teven / Bitches

Puppy klas / Puppie class

1. VB. / VP. Best puppy Miss Mony Penny Zippy / Huub Bovendeerd

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC+CACIB Sumanshu That's Amore / Petra Keulers

Top


 

Douai Speciale De Race Terrier du Tibet CAC-CACIB 12/06/2016

Keurmeester / Judge: Mw Bottussi - Jocquel Céline (Fr.)

Reuen / Dogs

Puppy klas / Puppie class

Voldoende Levi Lama Of Tibet De Ling Dechen / CHOLET Christian / DELESCAUT Nicole

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC + CACIB + BOB + 2de best race du Tibet Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. Vg. / Zg. Leelou De Lo Mantag / BRIETZKE Nathalie

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC + CACIB + BOS Dolma-Utsang-Gyalmo De Makalu / BRIETZKE Nathalie

Top


 

Metz Championnat de France 4/06/2016 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mw Bottussi - Jocquel Céline (Fr.)

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Nomechan Lhin-Ba lamleh / Cuvillier & Lequain Sylvain & Gauthier

2. Vg. / Zg. Mainhattan Beauties of Tibet Bo-Dhi / Jungblut Eliane

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC + CACIB + BOS Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Openklas / Open class

1. U. / Ex. Res. CAC Ch. Herode de la Chapelle des Anges / Flury Nicole & Andrey Franz

2. U. / Ex. Jamyang Jampay des Sources du Salaison / Da Costa Sylvette

3. U. / Ex. Yeshe From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

Afw. / Abs. Da-Laih's Din-Keeh Dun-Deeh Made of Dog's Wisdom / Fischer Danielle

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. Res. CACIB Lha-Khang Samsara Mi-Ka / Roy Brigitte

2. U. / Ex. Feel Good des Sources du Salaison / Da Costa Sylvette

3. U. / Ex. Nomechan Farhan lamleh / Cuvillier & Lequain Sylvain & Gauthier

Teven / Bitches

Puppy klas / Puppie class

1. VB./ VP. Best Puppie Ti La Shu DiamondsAre Forever / Schneilin Michel

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior Jind'Himalaya des Sources du Salaison / Da Costa Sylvette

2. U. / Ex. Om Devi Siddhidatri From Heaven's Earth / Van Beethoven Anne

3. U. / Ex. Ti La Shu Christal Eyes / Blanchot Caroll

Voldoende Nomechan Li-Ka Lamleh / Roy Roseline

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC + CACIB + BOB Ch. Sun Kosi Ireland-Fairy / Teppaz-Misson François & Estru Lydie

2. U. / Ex. Res.CAC + Res.CACIB Gyantse Karma Lhamo des Sources du Salaison / Da Costa Sylvette

3. U. / Ex. Just-Fun de la Chapelle des Anges / Schneilin Michel

4. U. / Ex. Jaika-Lamleh of Wamil Ajandra / Bordonaro Jean Benoit

U. / Ex. Fabulous Teddy's Lucy in The Sky / Roy Brigitte

Vg. / Zg. Enjoy The Silence From Taste of Ambrosia / Rierola Ivan

Vg. / Zg. Indiana De La Lande Sempau / Geeraert Herve

Vg. / Zg. Nomechan Ja-Na Farhan / Martin Annie

Afw. / Abs. Indra Des Peluts Biarnes / Fischer Danielle

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. Best veteran Wanted Nice Dog'S Nomechan Gyi-Lin  /  Cuvillier & Lequain Sylvain & Gauthier

2. Vg. / Zg. Kailas Sherpa Alika / Martinet Didier

Top


 

Wieze 14 / 05 / 2016 CAC Show

Keurmeester / Judge: Mw Elina Haapaniemi (Fin.)

Reuen / Dogs

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC + BOS Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior Orphee Du Comble de Bonheur / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Afw. / Abs. Shadeacredaze at Vallee Celeste / Gieraerts Thierry

Tussenklas /  Intermediate class

1. Vg. / Zg.Talisman Amita / Van Dorpe Nadine

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC + BOB Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

Top


 

Dortmund Europasieger 6 / 05 / 2016 CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mw Tuula Plathan(Fin.)

Reuen / Dogs

Puppy klas / Puppie class

1. VB./ VP. Chambanya Zopa Lamleh / Erika Schmisch

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Ti La Shu Born This Way / S. Collinson

2. U. / Ex. Ergonox Culinary Art By Marco Polo / Tina Hougaard

3. Vg. / Zg. Awa Dan - Po Von Amalaa Tara / Bad Bernhard

4. Vg. / Zg. Tshim - Pa - Med Lamleh A Child of Kyirong / Christoph Schimdt

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. Res.CAC + Res.CACIB Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. U. / Ex. Sumanshu Touch of Gold / Petra Keulers

3. U. / Ex. Indrugopa Balu Bertrand Le Cigalus / Bröcker Lydia & Werner

Openklas / Open class

1. U. / Ex. Mo Shu Mo Shu / Ulrike Kreher

2. U. / Ex. Elvis Of Sjo-Who-Sji-Bib / Stegmeijer Ika

3. U. / Ex. Ocean of Black Diamonds Von Shan Changbei / Michelle Mennenga

4. Vg. / Zg. Cham-Ba Chub of Namco / Bradenstein Manuela

Vg. / Zg. Smoke N'Mirrors By Khados / O'connor Elise & Johnson Cherly

G. / G. Azamo's Q-Joshi / Ute Mentzel

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB+BOB Falamandus Remastered Edition    /    Sabine & Katja Rauhut.

2. U. / Ex.  Khy Mi Bod Ja Lamleh / Milan Adamek

3. U. / Ex. Mo Schu Jinpa Semnyi / Verena Setzen

4. U. / Ex. Wanted Nice Dog's Fuzu Lamleh    /    De Wit  Annick

U. / Ex. Dawa's Tie,n' Tails-Lamleh / Louise Meinert Niclasen

Vg. / Zg. Pagpa Katosha Ben Von Nama Schu / Anke Hurlbrink

Veteraanklas  /  Veteran class

1. Smyonpa Khangpa Charkravarti Raja Varjapani Birgit Speer

Teven / Bitches

Puppy klas / Puppie class

1. VB./ VP. Qanda Lhi's Ritika / Stegmeijer Ika

2. VB./ VP. Miss Money Penny Zippy / Huub Bovendeerd

3. B. / B. Fu Sha Mo's Fox Xeeh Factor Made of Dog's Wisdom / Bianca Lüdtke

4. B. / B. K'A-Dag Urmila Lamleh / Ileana Zöllner

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Mo Shu Shambhala Babe / Beatrix Rose

2. U. / Ex. Vanni Calfornia Sunshine Von Tsche-Pa-Me / Tanja & Petra Biermann

3. U. / Ex. Ti La Shu Broadway Babe Sabine & Katja Rauhut

4. U. / Ex. Boshay's Bunti Dawa / Claudia Festing - Luzay

U. / Ex. Waterley Devine Miss Mo Shu / Beatrix Rose

U. / Ex. Man-Dara-Wa Vajra Fee of Azamo / Erika Schmisch

U. / Ex. Wanted Nice Dog's Rumba Lamleh / Melanie Kamper

Vg. / Zg. Awa Nyima Von Amalaa Tara / Monika Heger & Bad Bernhard

Vg. / Zg. Chirayu Dala / Claudia Neumann & Christina Steffens

Vg. / Zg. Ergonox Wise Mind of Montalcini / Louise Meinert Niclasen

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

2. U. / Ex. Azamo's Ri-Shi Rishum / Erika Sehmische

Openklas / Open class

Mo Shu Priya / Kreher Ulrike

Mo Shu Pamo / Birwe Siegfried

Nan-Dari Lamleh Von Nama-Schu / Birgit Speer

Jali Lamleh Vom Verlorenen / Anke & Franz Peinen

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CAC + CACIB Ti La Shu Magic Moment  Sabine & Katja Rauhut.

2. U. / Ex. Karuna Lamleh Legs-Smon / Radana Sojkovà & Miroslava Kopecka

3. U. / Ex. Kayley Chu Chu Von Shan Changbai / Neumann Daniela

4. U. / Ex. Chihosang Xhiara Nyima / Westermann J. & D.

U. / Ex. Maya D’Gaba Skyel Ba / Marleen De Winter & David Nijs

U. / Ex. Glamour Voque of Darkness   /   Bovendeerd  Huub

Veteraanklas  /  Veteran class

1. Holly Tom-Pa-La Von Shan Changbai / Neumann Daniela

Top


 

Antwerpen 16 / 04 / 2016 CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mw Radziuk S.(BY)

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Tiara - Su Oran / Vanoudenaerde - Portier Joost

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. Res.CAC + Res.CACIB Ti La Shu Believe in Your Dreams / Van Lisdonck Erica

2. U. / Ex. Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Openklas / Open class

1. U. / Ex. Rin-Chen Dam-pa od Vilzinky / Bartosovà Jana

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CAC + CACIB + BOB Wanted Nice Dog's Fuzu Lamleh    /    De Wit  Annick

2. U. / Ex. Namayali's Varcas Carlo / Albrecht Detlef

3. U. / Ex. Ja-Lung Lamleh Legs-Smon / Bartosovà Jana

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior Om Devi Siddhidatri From Heaven's Earth / Van Beethoven Anne

2. U. / Ex. Shadeacredaze at Vallee Celeste / Gieraerts Thierry

Afw. / Abs. O'de Vie Du Comble de Bonheur ( Vita ) / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.  CAC + CACIB + BOS Talisman Amita / Van Dorpe Nadine

Openklas / Open class

1. U. / Ex. Indiana / Geeraert Herve

2. Vg. / Zg. Tiara-Su Manjushri / Mittemeijer Robert

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.Res.CAC + Res.CACIB Jomo-Tara From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

Top


 

Genk 2 / 04 / 2016 CAC Show

Keurmeester / Judge: Mw Hectors Ingrid (Belgium)

Reuen / Dogs

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC + BOB Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior Om Devi Siddhidatri From Heaven's Earth / Van Beethoven Anne

2. U. / Ex. O'de Vie Du Comble de Bonheur ( Vita ) / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

3. U. / Ex. Shadeacredaze at Vallee Celeste / Gieraerts Thierry

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. Res CAC Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CAC + BOS Jomo-Tara From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

Top


 

Luxemburg (Lux.) 27/ 03 / 2016 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge: M. Norman Deschuymere(NL.) 

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Lux. Junior Champion Ti La Shu Born This Way / S. Collinson

2. Vg. / Zg. Mainhattan Beauties of Tibet Bo-Dhi / Eliane Jungblut

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CACL + CACIB + BOB Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Openklas / Open class

1. Vg. / Zg. M'Bandhu From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CACL + Res.CACIB Ti La Shu Only Magic Sabine & Katja Rauhut

2. U. / Ex. Res CACL Wanted Nice Dog's Fuzu Lamleh    /    De Wit  Annick

3. U. / Ex. Namayali's Varcas Carlo / Albrecht Detlef

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. De-Ran von Lhaschu / Andrea Heinze

2. U. / Ex. Dawa's Tao-Tao Lamleh / HeB Juliane

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Lux. Junior Champion Ti La Shu Broadway Babe Sabine & Katja Rauhut

2. U. / Ex. Hjam-Ma von Lhaschu / Andrea Heinze

3. U. / Ex. O'de Vie Du Comble de Bonheur ( Vita ) / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

4. Vg. / Zg.Om Devi Siddhidatri From Heaven's Earth / Van Beethoven Anne

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CACL + CACIB + BOS Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CACL Indiana / Geeraert Herve

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CACL + Res.CACIB Chirata Bumo / Claudia Neumann

2. U. / Ex. Res CACL Ti La Shu Magic Moment  Sabine & Katja Rauhut.

Top


 

Leiden (NL.) 19/ 03 / 2016 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge: M. JR Douma (NL.) 

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Res.CAC Sumanshu Dressed For Succes / STH Engels & R. Zegers

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC + CACIB + BOB + 6de Best in Groep 9 Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Nauhgty Girl Spirit of Happiness / Bianca & Chris Van Bommel

2. Vg. / Zg. Wild Flower Talk of the Town / E.A.C. Godefroy

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC + CACIB + BOS Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  Res.CAC+Res.CACIB Jump Joyfully Spirit of Happiness / Bianca & Chris Van Bommel

Top


 

Genk 12 / 03 / 2016 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge: M. L. Heinesche (L.) 

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Gedariah Angel Djomo Gangkar /  Hrdinova Dagmar

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. Best veteran Cublay-Khan Djomo Gangkar / Hrdinova Dagmar

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior + BOB Shadeacredaze at Vallee Celeste / Gieraerts Thierry

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.  Talisman Amita / Van Dorpe Nadine

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB Maya D’Gaba Skyel Ba / Marleen De Winter & David Nijs

2. U. / Ex.  Res.CAC+Res.CACIB An Jomo Garkana / Hrdinova Dagmar

Top


 

Gent 21 / 02 / 2016 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mw. PILLEMENT-HEIJDEN T (NL.) 

Reuen / Dogs

Puppy klas / Puppie class

1. VB./ VP. Best Puppy Mainhattan Beauties of Tibet Bo-Dhi / Eliane Jungblut

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB+BOS Lha - Yeshe From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

2. U. / Ex.  Res.CAC+Res.CACIB Namayali's Varcas Carlo / Albrecht Detlef

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior Om Devi Siddhidatri From Heaven's Earth / Van Beethoven Anne

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC+CACIB+BOB Talisman Amita / Van Dorpe Nadine

Top


 

Mouscron 31 / 01 / 2016 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge: M. D. Markov (SEB.) 

Reuen / Dogs

Puppy klas / Puppie class

1. VB./ VP. Mainhattan Beauties of Tibet Bo-Dhi / Eliane Jungblut

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Ti La Shu Born This Way / S. Collinson

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB+BOB Iwan Lamleh of Wamil Ajendra     /       Cuvillier & Lequain Sylvain & Gauthier

2. U. / Ex.  Res.CAC+Res.CACIB Mikudi Hot Sensation /   Van Beethoven Anne

Teven / Bitches

Puppy klas / Puppie class

1. VB./ VP. Best Puppy Nauhgty Girl Spirit of Happiness / Bianca & Chris Van Bommel

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior Om Devi Siddhidatri From Heaven's Earth / Van Beethoven Anne

Openklas / Open class

1. U. / Ex.  Res.CAC+Res.CACIB Mo Shu Maitreya At Spirit / Bianca & Chris Van Bommel

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CAC + CACIB + BOS Araki Light the Fuse     /     De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. Best veteran Wanted Nice Dog'S Nomechan Gyi-Lin  /  Cuvillier & Lequain Sylvain & Gauthier

Top


 

Eindhoven (Nl.) 24 / 01 / 2016 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge: M. J.F. Vanaken (B.) 

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Res.CAC Angel's Mazar To Sharif's Titan / Jos Hordijk

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CAC + CACIB Wanted Nice Dog's Fuzu Lamleh    /    De Wit  Annick

Teven / Bitches

Puppy klas / Puppie class

1. VB./ VP. Best Puppy Wild Flower Talk of the Town / E.A.C. Godefroy

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.  Res.CAC Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.  Res.CACIB Talisman Amita / Van Dorpe Nadine

Openklas / Open class

1. Vg. / Zg. Cosy Chesa Ben Mazar - I -Sarif / Jos Hordijk

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CAC + CACIB + BOB Araki Light the Fuse     /     De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Top


 

Turnhout ( Hoogstraten )10 / 01 / 2016 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge: M. Lilimatainen Jussi (FI.) 

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.  Best Junior Sumanshu Touch of Gold / Petra Keulers

2. U. / Ex. Ti La Shu Believe in your Dreams / Van Lisdonk Erica

3. Vg. / Zg. Lukann Lamleh of Wamil Ajendra     /   Bisschop Albert

Openklas / Open class

1. Vg. / Zg. Nefertari Life on Mars at Kutula / Stuchbury Claire

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB+BOB Ch. Sumanshu Hotter N'Hot at Khados    /   Johnson   Cheryl

2. U. / Ex.  Res.CAC+Res.CACIB Mikudi Hot Sensation /   Van Beethoven Anne

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.  O'de Vie du Comble de Bonheur  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB Talisman Amita / Van Dorpe Nadine

2. Vg. / Zg. Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

3. Vg. / Zg. Cun- Wa- Namba Nova- Natti / Dubois Remi

Openklas / Open class

1. U. / Ex.  Cun-Wa-Namba Ladyhawke / Tell Veronika

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. Res.CAC+Res. CACIB Khados Baby Spice    /   Johnson   Cheryl

2. U. / Ex.  Cun-Wa-Namba Nouga / Tell Veronika

Top