Weelde 7/01

Mouscron 28/01

Gent 17 & 18 / 02

Genk 3/03

Antwerpen 21/04

Bonheiden 28/04

Wieze 16/05

Wieze 19 mei 2018 CAC Show

Keurmeester / Judge: Mr. Theo Leenen (B.)

Reuen / Dogs

Minor Puppyklas / Minor Puppie Class

1. Vb. / Vp. Best Minor Puppy in Show Rainbow Du Comble De Bonheur / Axel & Marleen Goosens - Bleys

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Qillian Sam D'Gaba Skyel Ba / Liebelt  Maika

2. Zg. / Vg. Q Incogito Peanut Sky / Vandorpe Nadine

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. Res.CAC Percival Du Comble de Bonheur / Kirsten Verhulst

2. ZG. / VG. Pitou du Comble de Bonheur / De Groote Silke

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC + BOS Big Bang Theory Erbosedition / Vandorpe Nadine

Teven / Bitches

Minor Puppyklas / Minor Puppie Class

1. Vb. / Vp. Srinagar Danda Hiya Li-Na Miu / Eliane Jungblut

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior + BOB Q' Margaux Du Comble De Bonheur / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Top


 

Bonheiden Jongehonden & Vetranendag Lovanium 28 april 2018

Keurmeester / Judge: Mevr. Liliane De Ridder - Onghena(B.)

Reuen / Dogs

Minor Puppyklas / Minor Puppie Class

1. Vb. / Vp. 2de Best Minor Puppy in Show Rikkert Du Comble De Bonheur / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.Percival Du Comble de Bonheur / Kirsten Verhulste

Afw./ Abs. Qillian Sam D'Gaba Skyel Ba / Liebelt  Maika

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior Q' Margaux Du Comble De Bonheur / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Top


 

Antwerpen 21 april 2018 CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mr. Jos Der Cuyper(B.)

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Q Incogito Peanut Sky / Vandorpe Nadine

2. Zg. / Vg. Qillian Sam D'Gaba Skyel Ba / Liebelt  Maika

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. Res.CACIB+Res.CAC Layoli 'Dazzled By Smoke / Fenton Anita & Thomas Lauren Clair

2. U. / Ex. Percival Du Comble de Bonheur / Kirsten Verhulst

Openklas / Open class

1. U. / Ex. Big Bang Theory Erbosedition / Vandorpe Nadine

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CACIB+ CAC + BOB Kybo Kickboxer / Bovendeerd, Huub

2. U. / Ex. Ti La Shu Believe in Your Dreams / Van Lisdonck Erica

Teven / Bitches

Puppyklas / Puppie Class

1. Vb. / Vp. Best Puppy Eye Cather Zippy / Bovendeerd, Huub

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior Q' Margaux Du Comble De Bonheur / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. U. / Ex. Millington's Nala Es Mi Nombre / Dubois-Thora    Remy & Liesbet

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. Res.CACIB+Res.CAC Amogasidhi Pawprints to Nina / Jochems Jeanine

Openklas / Open class

1. U. / Ex.Young and Beautiful Zippy / Kruithof Annemieke

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CACIB+ CAC + BOS Talisman Tibeta Beatrix Star / L. Huis

Top


 

Genk 3 maart 2018 CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mr. KROL P. (PL)

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best junior + BOB Percival Du Comble de Bonheur / Kirsten Verhulst

2. U. / Ex. Qillian Sam D'Gaba Skyel Ba / Liebelt  Maika

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. BOS Millington's Nala Es Mi Nombre / Dubois-Thora    Remy & Liesbet

Top


 

Gent 18 februari 2018 CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mr. Dirk Spruyt (B.)

Reuen / Dogs

Puppyklas / Puppie Class

1. Vb. / Vp. Best Puppy Q Incogito Peanut Sky / Vandorpe Nadine

2. B / B. Rinchen Bandhu Spirit Of Happiness / Foolen, Jorrit

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Quicksilver Spirit Of Happiness / Van Bommel, Bianca

2. ZG. / VG. Percival Du Comble de Bonheur / Kirsten Verhulst

3. ZG. / VG. Pitou du Comble de Bonheur / De Groote Silke

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. Big Bang Theory Erbosedition / Vandorpe Nadine

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CACIB+ CAC Layoli Hot N'Smokin / Fenton Anita

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. Res. CACIB+ Res.CAC Kybo Kickboxer / Bovendeerd, Huub

Afw. / Abs. Ch.Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. Best Veteran Cool Jazz Spirit Of Happiness / Van Bommel, Bianca

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior+BOB Ti La Shu Hot New Spice / Collinson, Stephen

2. U. / Ex. Q' Margaux Du Comble De Bonheur / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

3. U. / Ex. Holland Got Talant Zippy / Bovendeerd, Huub

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. Res.CACIB+Res.CAC Layoli Hot N'Dazzling / Fenton Anita

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CACIB+ CAC Ti La Shu Walking To Happiness / Van Bommel, Bianca


 

Gent 17 februari 2018 CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mevr. Liliane De ridder(B.)

Reuen / Dogs

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. Res. CACIB+ Res.CAC Big Bang Theory Erbosedition / Vandorpe Nadine

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CACIB+ CAC Layoli Hot N'Smokin / Fenton Anita

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. Wanted Nice Dog'S Fuzu Lamleh / De Wit Annick

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. Best Veteran+BOS Drong-Lamleh Of Wamil Ajendrea / Sylvain Cuvillier-lequain

Teven / Bitches

Puppyklas / Puppie Class

1. Vb. / Vp. Best Puppy Q Secret Love Porsche / Vandorpe Nadine

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior+BOB Ti La Shu Hot New Spice / Collinson, Stephen

2. U. / Ex. Nomechan Man-Ja-Lamleh / Sylvain Cuvillier-lequain

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CACIB+CAC Layoli Hot N'Dazzling / Fenton Anita

Top


 

Mouscron 28/januari 2018 CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mr. HLEBAROV Antoan (BG)

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Pitou du Comble de Bonheur / De Groote Silke

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. Res. CACIB+ Res.CAC Ti La Shu Hall Of Fame / Rauhut Sabine & Katja

2. U. / Ex. Layoli Dazzled By Smoke / Thomas, Lauren

3. U. / Ex.Big Bang Theory Erbosedition / Vandorpe Nadine

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CACIB+ CAC Layoli Hot N'Smokin / Fenton Anita

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. Best Veteran in Show+BOB Drong-Lamleh Of Wamil Ajendrea / Sylvain Cuvillier-lequain

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior Nomechan Man-Ja-Lamleh / Sylvain Cuvillier-lequain

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CACIB+CAC+BOS Layoli Hot N'Dazzling / Fenton Anita

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. Res. CACIB+ Res.CAC Ti La Shu Broadway Babe / Rauhut Sabine & Katja

Top


 

Schaal der Kempen Weelde 7/januari 2018 CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mr. Lepasaar Marko (Estonia)

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior+BOS  Quicksilver Spirit of Happiness / van Bommel Bianca

2. U. / Ex. Percival Du Comble de Bonheur / Kirsten Verhulst

3. U. / Ex. Qillian Sam D'Gaba Skyel Ba / Liebelt  Maika

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. Res. CACIB+ Res.CAC Phénix Mélanor Lamleh From Heaven'S Earth / Van Beethoven Anne

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CACIB+ CAC Big Bang Theory Erbosedition / Vandorpe Nadine

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. Best Veteran+ 3° best veteran in show Cool Jazz Spirit of Happiness / Bianca Van Bommel

Teven / Bitches

Minor Puppyklas / Minor Puppie Class

1. Vb. / Vp. Best Minor Puppy Eye Catcher Zippy

2. Vb. / Vp. Q Secret Love Porsche / Vandorpe Nadine

 

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Queen Lily of my Dreams D’Gaba Skyel Ba / Marleen De Winter

Openklas / Open class

1. U. / Ex.Res. CACIB+ Res.CAC Miss Moneypenny Zippy / H. Bovendeerd

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CACIB+ CAC+BOB Ti La Shu Walking to Happiness / van Bommel Bianca

Top