Top

Genk 10/01

Mouscron 25/01

Hoogstraten 22/02

Luxembourg 29/03

Bonheiden 12/04

Antwerpen 19/04

TRC Openshow 1/05

Wieze 16/05

Arnhem 23/05

Oss 5/06

Lommel 7/06

Milano 13/06

WW. MILANO 14/06

Douai (Fr.) 21/06

Genk 28/06

Luik 18/07

Buggenhout 16/08

Mechelen 23/08

Luxemburg 29/08

Club Speciale TRC 5/9

Libramont 13/09

Maastricht 26 + 27/09

Genk BTTC 10/10

Dortmund 18/10

Leuven 25/10

Dordrecht 8/11

Kortrijk 14/11

Amsterdam 11/12

Brussels Dog Show 20 december 2015 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mw. Dianne Degryze (B.) 

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior + Benelux Winner + BOB Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. U. / Ex. Ti La Shu Believe in your Dreams / Van Lisdonk Erica

3. Vg. / Zg. Lukann Lamleh of Wamil Ajendra     /   Bisschop Albert

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CAC + CACIB Wanted Nice Dog's Fuzu Lamleh    /    De Wit  Annick

2. U. / Ex. Res.CAC+Res.CACIB Iwan Lamleh of Wamil Ajendra     /       Cuvillier & Lequain Sylvain & Gauthier

Teven / Bitches

Puppy klas / Puppie class

1. VB./ VP. Best Puppy Om Devi Siddhidatri From Heaven's Earth / Van Beethoven Anne

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.  Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.  Talisman Amita / Van Dorpe Nadine

Openklas / Open class

1.Vg. / Zg. Indiana / Geeraert Herve

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CAC + CACIB + Benelux Winner + BOS Araki Light the Fuse     /     De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. U. / Ex. Res.CAC+Res.CACIB Jomo-Tara From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. Best veteran Wanted Nice Dog'S Nomechan Gyi-Lin  /  Cuvillier & Lequain Sylvain & Gauthier

 


Amsterdan Holland Cup 11 december 2015 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mw. Diana Spavin (GB.) 

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Res. CAC + Best Junior Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB+BOB Tripitaka Bite The Bullet / S. Lydon & C. Lydon

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. Vet.CAC Idol Giant Talk of the Town / H. Bovendeerd

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. CAC Miss Do it Again Zippy / Bovendeerd Huub

2. U. / Ex. Res.CAC Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

Top


 

Kortrijk Eurodogshow 14 november 2015 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mw. BERNARDIS Karin (AT.) 

Reuen / Dogs

Puppy klas / Puppie class

1. VB./ VP. Best Puppy GEDARIAH ANGEL DJOMO GANGKAR / HRDINOVA Dagmar

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.  Best Junior Sumanshu Touch of Gold / Petra Keulers

Openklas / Open class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB+BOB  M'Bandhu From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. Res.CAC+Res.CACIB Wanted Nice Dog's Fuzu Lamleh    /    De Wit  Annick

2. U. / Ex. Mikudi Hot Sensation /   Van Beethoven Anne

3. U. / Ex. COOL JAZZ SPIRIT OF HAPPINESS / VAN BOMMEL Bianca

4. U. / Ex. NAMAYALI'S VARCAS CARLO / ALBRECHT Detlef

Teven / Bitches

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP. Best Baby Nauhgty Girl Spirit of Happiness / Bianca & Chris Van Bommel

Puppy klas / Puppie class

1. VB./ VP. OM DEVI SIDDHIDATRI FROM HEAVEN'S EARTH / VAN BEETHOVEN Anne

2. VB./ VP. CHIRAYU DAYA / KRUGER Birgit

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.  Talisman Amita / Van Dorpe Nadine

2. U. / Ex.  O'de Vie du Comble de Bonheur  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB+BOS Ti La Shu Walking to Happiness   /   Bianca & Chris Van Bommel

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. Res.CAC+Res.CACIB Jomo-Tara From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

2. Vg. / Zg. AN JOMO GARKANA / HRDINOVA Dagmar

Top


 

Kyno. Dordrecht 8 november 2015 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge: M. Norman Deschuymere (B.) 

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB+BOB Drong Lamleh Of Wamil Ajendra / Cuvillier & Lequain Sylvain & Gauthier

2. U. / Ex. Res.CAC+Res.CACIB Namayali's Varcas Carlo / Albrecht Detlef

3. U. / Ex. Mikudi Hot Sensation /   Van Beethoven Anne

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. CAC Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  Res.CAC+CACIB Nomechan Gya-Nada-Lamleh / Cuvillier & Lequain Sylvain & Gauthier

Top


 

Leuven 25 oktober 2015 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge: M. BEHAN Philip (IE.) 

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Openklas / Open class

1. U. / Ex.   Res.CAC+Res.CACIB  M'Bandhu From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

2. U. / Ex. Nefertari Life on Mars at Kutula / Stuchbury Claire

Abs / Afw. Renvall's Life of Riley / Skaboullos Antonio

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB+BOB Ch. Sumanshu Hotter N'Hot at Khados    /   Johnson   Cheryl

Teven / Bitches

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP. Best Baby Nauhgty Girl Spirit of Happiness / Bianca & Chris Van Bommel

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.  Ti La Shu Walking to Happiness   /   Bianca & Chris Van Bommel

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC+CACIB+BOS Ishani Lamleh of Wamil Ajendra     /  Van Beethoven Anne & Lequain Gauthier

2. U. / Ex. Res.CAC+Res.CACIB Khados Baby Spice    /   Johnson   Cheryl

3. Vg. / Zg. Gyani-Lamleh Of Wamil Ajendra / Bracke Evelien

Top


 

Bundessieger CAC - CACIB te Dortmund 18 oktober 2015

Keurmeester / Judge:Mw.Cindy Pettersson ( S.)

Reuen / Dogs

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. Vet.CAC + Bundes-Veteranensieger Attila Von Njampoo / Kluth Christiane

2. U. / Ex. Res.Vet.CAC Milo Mithra Von Kamal-A-Schila / HeB Juliane

Puppy klas / Puppie class

1. VB./ VP. Best Puppy Kha-Nim Bandhu Vom Verlorenen / Möller Gabriele

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Jgd.CAC + Bundesjugendsieger Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. U. / Ex. Res.Jgd.CAC Chaos Cracker of Darkness / Raabe Laurita

3. Vg. / Zg. Indrugopa Balu Bertrand Le Cigalus / Bröcker Lydia & Werner

4. Vg. / Zg. Owen Tashi Tawa Von Shan Chanbai / Schönrock Regina

Vg. / Zg. Bandit Nikki Voim Wuschelparadies aus Katzenfurth / Thoma Stefanie

Vg. / Zg. Amalajinpa Ajay / Reese Rudolf

Vg. / Zg. Silgarhi Jumanji / Naum Frauke & Moore Sara

Vg. / Zg. Namayali's Xanti Aaron / Liebelt Maika

Vg. / Zg. Mainhattan Beauties of Tibet Am-Do-Charming / Lüdtke Bianca

Tussenklas /  Intermediate class

1. Vg. / Zg. Smoke N'Mirrors By Khados / O'connor Elise & Johnson Cheryl

2. Vg. / Zg. Cham-Ba Chub of Namco / Bradenstein Manuela

G. / G. Ski-La-Kyi Quimo / Fritzke Anke

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  VDH CAC+CACIB+Bundessieger Nomechan Farhan lamleh / Cuvillier & Lequain Sylvain & Gauthier

2. U. / Ex.  Res.VDH CAC  Falamandus Remastered Edition    /    Sabine & Katja Rauhut.

3. U. / Ex.  Namayali's Varcas Carlo / Albrecht Detlef

Openklas / Open class

1. U. / Ex. VDH CAC+Res.CACIB Silgarhi Xanti / Naum Frauke & Moore Sara

Teven / Bitches

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. Vet.CAC + Bundes-Veteranensieger+BOB Ti La Shu Thats Magic   Sabine & Katja Rauhut.

2. Ohne Anw. Habakuk Tibatong's O'Kirana / Kluth Christiane

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Jgd.CAC + Bundesjugendsieger+Best Junior Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

2. U. / Ex. Res.Jgd.CAC Chihosang Chandana / HaB Irene

3. Vg. / Zg. Ti La Shu A Million Dollad Baby / Sabine & Katja Rauhut.

4. Vg. / Zg. Om Shu Mani A-Lei Nyima / Hickl Birgit

G. / G. Shen Mani F'Pauline Khang-Pao / Keller Kerstin

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.  VDH CAC Mo Shu Priya / Kreher Ulrike

2. U. / Ex.  Res.VDH CAC Mo Shu Pamo / Birwe Siegfried

3. U. / Ex. Silmgarhi Holy Moly / Naum Frauke & Moore Sara

4. Vg. / Zg. Ti La Shu Walking to Happiness   /   Bianca & Chris Van Bommel

Kampioensklas / Champion class

1. Tibicinan Pepite Dor / Raabe Lauritta

2. Regalia Delta Breeze At Zoji La / Rauhut Katja/Sabine

3. Kayley Chu Chu Von Shan Changbai / Neumann Daniela

4. Ski-La-Kyi Okyi / Fritzke Anke

Chihosang Xhiara Nyima / Westermann J. & D.

Openklas / Open class

1. Sweet Suger'N'Spice Khados / Schmitt - Haas Corinna

2. Jump Joyfully Spirit of Happiness / Bianca & Chris Van Bommel

3. Chihosang Vajrayana / Westermann J. & D.

4. Boshay's Ayati Dari / Festing - Luzay Claudia

Top


 

Club Speciale BTTC met CAC te Genk 10 oktober 2015

Keurmeester / Judge: M. A. Hilverda(Nl.) 

Reuen / Dogs

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP. Best Baby Sumanshu Dresses For Success /Sandra Engels

2. VB./ VP. Never Let You Go Spirit of Happiness / Karin Peters - van Kol

Puppy klas / Puppie class

1. B./ P. Best Puppie Lukann Lamleh Of Wamil Ajendra / Albert De Bisschop

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.  Sumanshu Touch of Gold / Petra Keulers

2. U. / Ex.  Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Openklas / Open class

1. U. / Ex.  Res. CAC Elvis Of Sjo-Who-Sji-Bib / Stegmeijer Ika

Abs / Afw. Amogasiddhi Minotto / Hurjui Radu

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC+BOS Mikudi Hot Sensation /   Van Beethoven Anne

2. U. / Ex.  Ch. Cho-Oyu Gu-lin / Festing-Luzay Claudia

3. U. / Ex.  Cun - Wa - Namba Harco / Remi & Lisbeth Dubois - Thora

Teven / Bitches

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP. Nauhgty Girl Spirit of Happiness / Bianca & Chris Van Bommel

2. VB./ VP. Boshay's Bunti Dawa / Festing-Luzay Claudia

3. VB./ VP. Om Devi Siddhidatri from Heaven's Earth / Van Beethoven Anne

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.  Best junior + Best in Show Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

2. U. / Ex.  O'de Vie du Comble de Bonheur  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

3. U. / Ex.  Talisman Amita / Van Dorpe Nadine

4. U. / Ex.  Cun - Wa - Namba Nala / Remi & Lisbeth Dubois - Thora

Vg. / Zg. Nhya Gawa-Dolma / Wim Van Diest

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.  Ti La Shu Walking to Happiness   /   Bianca & Chris Van Bommel

2. Vg. / Zg. Ö-Pa-Me Nyma    /    Alexandra Marckx

Openklas / Open class

Abs / Afw. Gyani-Lamleh of Wamil Ajendra / Bracke Evelien

Fokkersklas / Breeders Class

1. U. / Ex. Cun-Wa-Namba Nova-Natti / Remi & Lisbeth Dubois - Thora

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC Jomo-Tara From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

2. U. / Ex.  Res. CAC Sumanshu Gold-N-Delicious / Petra Keulers

3. U. / Ex.  Amogasidhi Jentel / Christel Nies

Koppelklas - Couple Class

Best Couple Mikudi Hot Sensation & Jomo-Tara From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

Top


 

Maastricht 27 september 2015 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge: M. Rune Arvid Lysgaard (N.) 

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior+Res.CAC Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. U. / Ex. Ti La Shu Born This Way / S. 1 S. Collinson

3. U. / Ex. Sumanshu Touch of Gold / Petra Keulers

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB Ch. Sumanshu Hotter N'Hot at Khados    /   Johnson   Cheryl

2. U. / Ex.  Res.CACIB Namayali's Varcas Carlo / D. Albrecht

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.  Miss Do it Again Zippy / Bovendeerd Huub

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. Ashiwini / BA & A de Waart

Abs / Afw. Nina Ricci du Comble de Bonheur   /   Lisbeth Coen

Openklas / Open class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB Khados Baby Spice    /   Johnson   Cheryl

2. U. / Ex.  Res.CAC+Res. CACIB Sumanshu That's Amore / Petra Keulers

3. U. / Ex. Cun-Wa-Namba Ladyhawke / Tell Veronika

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. Res.CAC+Res. CACIB Cun-Wa-Namba Nouga / Tell Veronika

 

Maastricht 26 september 2015 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mw. Vija Klucniece (L.) 

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior Sumanshu Touch of Gold / Petra Keulers

2. U. / Ex. Ti La Shu Born This Way / S. 1 S. Collinson

3. U. / Ex. Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB Ch. Sumanshu Hotter N'Hot at Khados    /   Johnson   Cheryl

2. U. / Ex. Res.CAC+Res. CACIB Mikudi Hot Sensation /   Van Beethoven Anne

3. Vg. / Zg. Namayali's Varcas Carlo / D. Albrecht

4. Vg. / Zg. Cun - Wa - Namba Harco / Remi & Lisbeth Dubois - Thora

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.  Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

2. U. / Ex.  Miss Do it Again Zippy / Bovendeerd Huub

Tussenklas /  Intermediate class

1. Vg. / Zg. Cun-wa-namba Nova-natti / Remi & Lisbeth Dubois - Thora

2. Vg. / Zg. Ashiwini / BA & A de Waart

Abs / Afw. Nina Ricci du Comble de Bonheur   /   Lisbeth Coen

Openklas / Open class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB Khados Baby Spice    /   Johnson   Cheryl

2. U. / Ex.  Sumanshu That's Amore / Petra Keulers

3. U. / Ex. Cun-Wa-Namba Ladyhawke / Tell Veronika

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. Res.CAC+Res. CACIB Cun-Wa-Namba Nouga / Tell Veronika

Top


 

Libramont 13 september 2015  CAC-CACIB  Show

Keurmeester / Judge: Lehtonen Vesa (Finland) 

Reuen / Dogs

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB+BOS Iwan Lamleh of Wamil Ajendra     /       Cuvillier & Lequain Sylvain & Gauthier

Teven / Bitches

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP. Best Baby Nauhgty Girl Spirit of Happiness / Bianca & Chris Van Bommel

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior+BOS+BOB Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

Tussenklas /  Intermediate class

1. Vg. / Zg. Ti La Shu Walking to Happiness   /   Bianca & Chris Van Bommel

Openklas / Open class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB Maya D’Gaba Skyel Ba / Marleen De Winter & David Nijs

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. 2de best veteran in Show Ch Wanted Nice Dog'S Nomechan Gyi-Lin  /  Cuvillier & Lequain Sylvain & Gauthier

Top


 

Bonheiden 5 september 2015 Club Speciale Tibetaanse Rassen Club Belgie met CAC

Keurmeester / Judge: M. Norman Deschuymere (B.) 

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior in Show+BOS+BOB+ 4 de best in Show   Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC Mikudi Hot Sensation /   Van Beethoven Anne

2. U. / Ex. Res.CAC Wanted Nice Dog's Fuzu Lamleh    /    De Wit  Annick

Teven / Bitches

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP. Beste Baby + 2 de best in Show Om Siddhidatri From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

2. VB./ VP. Nauhgty Girl Spirit of Happiness / Bianca & Chris Van Bommel

Abs / Afw. Om Kailash From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.  Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

2. U. / Ex. Talisman Amita / Vandorpe Nadine

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. Res.CAC Araki Light the Fuse     /     De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. U. / Ex. Ti La Shu Walking to Happiness   /   Bianca & Chris Van Bommel

Openklas / Open class

1. U. / Ex. Gyani-Lamleh Of Wamil Ajendra / Bracke Evelien

2. U. / Ex. Ishani Lamleh of Wamil Ajendra     /  Van Beethoven Anne & Lequain Gauthier

Fokkersklas / Breeders Class

1. U. / Ex. Maya D’Gaba Skyel Ba / Marleen De Winter & David Nijs

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC +BOS Jomotara From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

 

Beste Koppel in Show : Mikudi Hot Sensation & Jomotara From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

Beste groep in Show : From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

Top


 

Luxembourg 29 augustus 2015  CAC-CACIB  Show

Keurmeester / Judge: M. KANAS Robert (Sl.) 

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Lux. Junior Champion+Best Junior+BOS+BOB    Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC  Lha - Yeshe From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB Lha-Khang Samsara Mi-Ka / Brigitte Roy

2. U. / Ex. Res.CAC+Res.CACIB Iwan Lamleh of Wamil Ajendra     /       Cuvillier & Lequain Sylvain & Gauthier

3. U. / Ex. Wanted Nice Dog's Fuzu Lamleh    /    De Wit  Annick

4. U. / Ex. Ch. Sumanshu Patchwork Prince / Joos Martine

Teven / Bitches

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP. Beste Baby Om Kailash From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

2. VB./ VP. Om Siddhidatri From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

Puppy klas / puppie class

Abs / Afw. Chihosang Chandrani / Sabine Scholz

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Lux. Junior Champion Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

2. U. / Ex. Hjam-Ma von Lhaschu / Heinze Andrea

3. U. / Ex. Ti La Shu Walking to Happiness   /   Bianca & Chris Van Bommel

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC+CACIB+BOS Araki Light the Fuse     /     De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. U. / Ex. Res.CAC Fabulous Teddy's Lucy In The Sky / Brigitte Roy

3. Vg. / Zg. Jaïka Lamleh of Wamil Ajendra     /   Jean - Benoit Bordonaro

Openklas / Open class

1. U. / Ex. Ishani Lamleh of Wamil Ajendra     /  Van Beethoven Anne & Lequain Gauthier

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC + Res.CACIB Jomotara From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

2. Vg. / Zg. Chihosang Xhiara Nyima / J. & D. Westermann

Top


 

Mechelen CAC - CACIB Show 23 augustus 2015

Keurmeester / Judge: Serghei Volinet ( MDA )

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior    Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC+CACIB+BOB  Wanted Nice Dog's Fuzu Lamleh    /    De Wit  Annick

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Talisman Amita / Vandorpe Nadine

2. Zg. / Vg.  Nhya Gawa-Dolma / Van Diest Wim

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC + CACIB Kaprice Du Comble de Bonheur / De Bonte - Descamps Jan & Solange

2. U. / Ex. Res. CAC + Res. CACIB Maya D’Gaba Skyel Ba / Marleen De Winter & David Nijs

3. Zg. / Vg. Gyani-Lamleh Of Wamil Ajendra / Bracke Evelien

Top


 

Jongehondendag Buggenhout 16 augustus 2015

Keurmeester / Judge: Myriam Vermeire & August De Wilde ( B )

Teven / Bitches

Puppy klas / puppie class

1. VB./ VP.  Best Puppy + Best puppy in Show + Best in Show O'De Vie Du Comble de Bonheur ( Vita ) / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Club Show BKV " Die Scone " 9 augustus 2015

Keurmeester / Judge: Myriam Vermeire ( B. )

Reuen / Dogs

Puppy klas / puppie class

1. VB./ VP. Best Puppy + Best puppy in Show    Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Top


 

Luik 18 juli 2015 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge: Serghei Volinet ( MDA )

Reuen / Dogs

Puppy klas / puppie class

1. VB./ VP. Best Puppy + 3de best puppy in Show    Araki the Favourite Won ( Casper )  / De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. CAC+CACIB+BOB Ski-La-Kyi Quino / Fritzke Anke

Kampioensklas / Champion class

Abs / Afw. Ch. Sumanshu Patchwork Prince / Joos Martine

Teven / Bitches

Puppy klas / puppie class

1. VB./ VP.  Miss Cdo it Again Zippy / Bovendeerd Huub

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies

2. U. / Ex. Ö-Pa-Me Nyma    /    Alexandra Marckx

Openklas / Open class

1. U. / Ex. Res.CAC+Res.CACIB Glamour Voque of Darkness   /   Bovendeerd  Huub 

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. CAC+CACIB+BOS Ski-La-Kyi Okyi / Fritzke Anke

Top

 


 

Genk 28 juni 2015 CAC - CACIB Show

Keurmeester / Judge: De Wilde A.( B.)  

Reuen / Dogs

Kampioensklas / Champion class

Abs / Afw. Ch. Sumanshu Patchwork Prince / Joos Martine

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Best Junior Cun-Wa-Namba Nova / Dubois - Thora Remi & Liesbeth

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex. Cun-Wa-Namba Nouga / Dubois - Thora Remi & Liesbeth

Openklas / Open class

1. U. / Ex. Res. CAC + Res. CACIB Kaprice Du Comble de Bonheur / De Bonte - Descamps Jan & Solange

2. U. / Ex. Cun-Wa-Namba Katka / Dubois - Thora Remi & Liesbeth

3. U. / Ex. Chihosang Vajrayana / Westermann J.D.

4. Zg. / Vg. Maya D’Gaba Skyel Ba / Marleen De Winter & David Nijs

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. BOB + CAC + CACIB Cun-Wa-Namba Ladyhawke / Tell Veronika

2. U. / Ex. Chihosang Xhiara Nyima / Westermann J.D.

Top


 

Douai ( France ) 21 juni 2015 CAC + CACIB  Show

Keurmeester / Judge: M. Barenne Roger( Fr.)  

Reuen / Dogs

Openklas / Open class

1. U. / Ex.   CAC+CACIB+BOS  Lha - Yeshe From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

Abs / Afw. Nomechan Ja-Na Farhan / Martin Annie

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.   CAC+CACIB+BOS+BOB   Araki Light the Fuse     /     De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. Zg. / Vg. Ira-Lamleh of Wamil Ajendra / Cuvillier Sylvain & Lequain Gauthier

3. Zg. / Vg.  Indiana De La Lande Sempau    /       Herve Geeraert

Top


 

World Winner 2015 Milano 14 juni 2015

Keurmeester / Judge: Dondina Paolo (Italy)  

Reuen / Dogs

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP. WW.Baby's Ergonox' Watch The Star Of Galileo /Niclasen Louise Meinert

Puppy klas / puppie class

1. B./ P.  Rogell's Magic Black

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. WW.Junior Qanda Lhi's Qa-Par / Del Monte Lisa

2. U. / Ex. Jamyang Jampay Des Sources Du Salaison

3. U. / Ex. Qanda Lhi's Qando

4. U. / Ex. Dawa's It Takes Two To Tango

U. / Ex. Falamandus Storm Warning

Zg. / Vg. Cham-Ba Chub Of Namco

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC Khyi-Mi Bod-Ja Lamleh / Adamek Martina + Milan

2. U. / Ex. Res.CAC Lost Valley Vidyacharan

3. U. / Ex. Feel Good Des Sources Du Salaison

4. U. / Ex. Yarmothang Chen-Po Samye

U. / Ex. Ti La Shu Jetson Oscar

Zg. / Vg. K'gonpo De Qinghai

Zg. / Vg. Mi-Ka De Qinghai

Zg. / Vg. Qanda Lhi's O-Pa-Me

Abs / Afw. Ti La Shu Only Magic

Abs / Afw. Tripitaka Midas Touch

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. BOB + CACIB + WW. Valentino Garavani From Taste Of Ambrosia / Füzeséri Éva

2. U. / Ex. Res.CACIB + Vice WW. Falamandus Remastered Edition / Rauhut Katja/Sabine

3. U. / Ex. Tripitaka Bite The Bullet

4. U. / Ex. Atisha's Ichiban Qilin

U. / Ex. Atisha's Viva Las Vegas

U. / Ex. Dawa's Get'in Jiggy With It

U. / Ex. Dawa's Tie 'N' Tails-Lamleh

U. / Ex. Lha-Khang Samsara Mi-Ka

U. / Ex. Mo Shu Jinpa Semnyi

U. / Ex. Mo Shu Kailas

U. / Ex. Qanda Lhi's Imaran

Zg. / Vg. Wangthang Usha Senge

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. WW. + Best Veteran Ti La Shu United Magic Colours / Rauhut Katja/Sabine

Teven / Bitches

Puppy klas / puppie class

1. VB./ VP.  WW.+ Best Puppy's Ti La Shu A Magic Million Dollar Baby / Rauhut Katja/Sabine

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex. Mo Shu Prana / Vollmer Sonny

2. U. / Ex. Ti La Shu Winter Tales Of Magic

3. U. / Ex. Siimline`S Lil´Miss I Know It All

4. U. / Ex. Jali Lamleh Vom Verlorenen Tal

U. / Ex. Nina Ricci du Comble de Bonheur   /   Lisbeth Coen

Zg. / Vg. Chintamani Of Namco

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.  CAC + Res. CACIB +Vice WW.  Araki Light the Fuse     /     De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. U. / Ex. Qitsukan Darling

3. U. / Ex. Fabulous Teddy's Lucy In The Sky

Abs / Afw. Bechu Nu-Mo Yusa Of Namco

Openklas / Open class

1. U. / Ex. Res.CAC Regalia Misty´S Sweet Briar Rose

2. U. / Ex. Qanda Lhi's Jeena Jr

3. U. / Ex. Tibicinan Only For Guess

4. U. / Ex. Sadi-Ya's Magic Like Stars

U. / Ex. All I Wantzlota Elita

Zg. / Vg. Dawa's Girlicious

Zg. / Vg. Densa Of Sjo-Who-Sji-Bib

Zg. / Vg. Gyantse Karma Lhamo Des Sources Du Salaison

Zg. / Vg. Rasa Trulnang

G. / G. D'balzane Sun Dawa De Clair-Obscur

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. BOS + CACIB + WW. Regalia Delta Breeze At Zoji La / Rauhut Katja/Sabine

2. U. / Ex. Mo Shu Ju-Ju

3. U. / Ex. Tripitaka License To Thrill

4. U. / Ex. Sikkim

U. / Ex. Lamlux Halleluja At Dawa's

U. / Ex. Lost Valley Chunabhati

U. / Ex. Manar Maria Fazendera

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex. WW. Veteran Ka-Ya-Bag / Chiwa Feuz Marianne & Christian

2. U. / Ex. J'tui Lamleh Von Kamal A Schila

3. U. / Ex. Kailas Sherpa Alika

4. U. / Ex. Lost Valley Fahlani

U. / Ex. Vyana Des Sources Du Salaison

Zg. / Vg. Jana Serenissimo Ganesh

Zg. / Vg. Khawa Serenissimo Ganesh

Top


 

Milano 13 juni 2015 Clubshow met CAC

Keurmeester / Judge: Pichard Laurent ( Swis.)  

Reuen / Dogs

Puppy klas / puppie class

1. VB./ VP.  Rogell's Magic Black

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.  Falamandus Storm Warning / Rauhut Katja/Sabine

2. U. / Ex. Jamyang Jampay Des Sources Du Salaison / Da Costa Sylvette

Abs / Afw. Cham-Ba Chub Of Namco

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC Feel Good Des Sources Du Salaison / Da Costa Sylvette

2. U. / Ex.  Res. CAC Ti La Shu Jetson Oscar

3. U. / Ex. Lha-Khang Samsara Mi-Ka

4. U. / Ex. Tripitaka Midas Touch

U. / Ex. Qanda Lhi's O-Pa-Me

U. / Ex. Yarmothang Chen-Po Samye

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex. BOB Falamandus Remastered Edition / Rauhut Katja/Sabine

2. U. / Ex. Atisha's Ichiban Qilin

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex.  Ti La Shu United Magic Colours / Rauhut Katja/Sabine

Teven / Bitches

Puppy klas / puppie class

1. VB./ VP.  Ti La Shu A Magic Million Dollar Baby

2. VB./ VP. Jind'himalaya Des Sources Du Salaison

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.  Ti La Shu Winter Tales Of Magic

2. Zg. / Vg. Nina Ricci du Comble de Bonheur   /   Lisbeth Coen

Abs / Afw.Chintamani Of Namco

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.  Res. CAC  Araki Light the Fuse     /     De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. U. / Ex. Fabulous Teddy's Lucy In The Sky

3. Zg. / Vg. Qitsukan Darling

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC Regalia Misty's Sweet Briar Rose / Rauhut Katja/Sabine

2. U. / Ex. Qanda Lhi's Jeena Jr

3. U. / Ex. Gyantse Karma Lhamo Des Sources Du Salaison

4. U. / Ex. Sadi-Ya's Magic Like Stars

Zg. / Vg. Rasa Trulnang

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  BOS Regalia Delta Breeze At Zoji La

2. U. / Ex. Tripitaka License To Thrill

Top


 

Lommel 7 juni 2015 CAC  Show

Keurmeester / Judge: Mw. M.E. Signorini( BG.)  

Reuen / Dogs

Puppy klas / puppie class

1. VB./ VP.     Araki the Favourite Won ( Casper )    /      De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Openklas / Open class

1. U. / Ex.   CAC+BOS  M'Bandhu From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

Teven / Bitches

Puppy klas / puppie class

1. VB./ VP.  Best puppy Miss Cdo it Again Zippy / Bovendeerd Huub

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.  Res. CAC Ti La Shu Walking to Happiness   /   Bianca & Chris Van Bommel

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC+BOB Maya D’Gaba Skyel Ba / Marleen De Winter & David Nijs

2. U. / Ex. Gyani-Lamleh of Wamil Ajendra     /    Bracke Evelien

3. U. / Ex. Glamour Voque of Darkness   /   Bovendeerd  Huub 

Top


 

Oss 5 juni 2015 CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mw. Weijmans - Strijbos ( Nl.)

Reuen / Dogs

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.   CAC+CACIB Elian Lamleh v. E-Ka-Yana / Grassow H.

Teven / Bitches

Puppy klas / puppie class

1. VB./ VP.  Best puppy Sagpa Tibeto Karuna Elza / Molik A.I.

2. VB./ VP.  Miss Cdo it Again Zippy / Bovendeerd Huub

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.  Emerald - Anna Ben Mazar-I-Sharif    /    Hordijk  Jos

2. U. / Ex.  Ti La Shu Walking to Happiness   /   Bianca & Chris Van Bommel

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.  Res. CAC + Res. CACIB  Araki Light the Fuse     /     De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC+CACIB+BOB Glamour Voque of Darkness   /   Bovendeerd  Huub 

2. U. / Ex. Annakapelli Ben Mazar-I-Sharif    /    Hordijk  Jos  

Top


 

Arnhem 23 mei 2015 CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mw. Zidar Z.F. ( Sl.)

Teven / Bitches

Puppy klas / puppie class

1. VB./ VP.  Miss Cdo it Again Zippy / Bovendeerd Huub

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.  Emerald - Anna Ben Mazar-I-Sharif    /    Hordijk  Jos

2. U. / Ex.  Nina Ricci du Comble de Bonheur   /   Lisbeth Coen

Openklas / Open class

1. U. / Ex. CAC+CACIB Glamour Voque of Darkness   /   Bovendeerd  Huub 

2. U. / Ex. Res. CAC + Res. CACIB Shumanshu That's Amore / Petra Keulers

3. U. / Ex.  Annakapelli Ben Mazar-I-Sharif    /    Hordijk  Jos  

Top


 

Wieze 16 mei 2015 CAC  Show

Keurmeester / Judge: Mw. Ingrid Hectors( B.)  

Reuen / Dogs

Puppy klas / puppie class

1. VB./ VP.   Best Baby   Araki the Favourite Won ( Casper )    /      De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Openklas / Open class

1. U. / Ex.   CAC+BOS  Lha - Yeshe From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.  Best Junior   Ti La Shu Walking to Happiness   /   Bianca & Chris Van Bommel

2. U. / Ex.   Nhya Gawa-Dolma     /    Van Diest Wim

3. Zg. / Vg.  Nina Ricci du Comble de Bonheur   /   Lisbeth Coen

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.   CAC+BOS+BOB   Araki Light the Fuse     /     De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. U. / Ex.   Res.CAC Indiana     /       Herve Geeraert

Top


 

Bonheiden 1 mei 2015 Open Show + Selectie TRC

Keurmeester / Judge: Mw. Eva De Wine( B.)  

Reuen / Dogs

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP.   Best baby in Show   Araki the Favourite Won ( Casper )    /      De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  BOS  Wanted Nice Dog's Fuzu Lamleh    /    De Wit  Annick

2. U. / Ex.  Cool Jazz Spirit of Happiness    /     Bianca Van Bommel

Teven / Bitches

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP.   O' De Vie Du Comble de Bonheur   /      De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.    3de Best Junior in Show   Ti La Shu Walking to Happiness   /   Bianca & Chris Van Bommel

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.   BOB+Res. Best in Show   Araki Light the Fuse     /     De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Openklas / Open class

1. U. / Ex.   Maya D’Gaba Skyel Ba / Marleen De Winter & David Nijs

Selectie

Keurmeester / Judge: Mw. Diane Degryze + M. Roger Vanhoenacker + M. Freddy Declercq

Wanted Nice Dog's Fuzu Lamleh    /    De Wit  Annick   Geselecteerd

Araki Light the Fuse     /     De Bonte-Descamps   Jan & Solange   Geselecteerd

Maya D’Gaba Skyel Ba / Marleen De Winter & David Nijs   Geselecteerd

Top

 


Antwerpen 19 april 2015 CAC-CACIB  Show

Keurmeester / Judge: M.  Roger Vanhoenacker ( B.)  

Reuen / Dogs

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP.   Best Baby   Araki the Favourite Won ( Casper )    /      De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Tussenklas /  Intermediate class

1. Zg. / Vg.  Maurice Du Comble de Bonheur     /    Nachtegael Ben

Openklas / Open class

Abs / Afw.   M'Bandhu From Heaven's Earth   /    Van Beethoven - Van Mechelen - Vanlandegem 

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.  CAC + CACIB Sumanshu Patchwork Prince    /   Joos     Martine  

2. U. / Ex.  Res.CAC + Res.CACIB   Wanted Nice Dog's Fuzu Lamleh    /    De Wit  Annick

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. Zg. / Vg.  Ö-Pa-Me Nyma    /    Alexandra Marckx

Abs / Afw.   Tiara -Su Manjushri  /    Mittemijerr - Verberne Robert

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.   CACL+CACIB+BOB   Araki Light the Fuse     /     De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Top


 

Bonheiden 12 april 2015  Jongehonden & Veteranen dag KV Lovanium

Keurmeester / Judge: Mw. Rita Regniers ( B.)  

Reuen / Dogs

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP.   Best baby in Show + 4de Best in Show   Araki the Favourite Won ( Casper )    /      De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Teven / Bitches

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP.   O' De Vie Du Comble de Bonheur   /      De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.   BOB + Best junior in Show + Best in Show   Araki Light the Fuse     /     De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Top


 

Luxembourg 29 maart 2015  CAC-CACIB  Show

Keurmeester / Judge: Mw. Sonia Falletti - Bellan ( I.)  

Reuen / Dogs

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP.   Best Baby   Araki the Favourite Won ( Casper )    /      De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.    Best Junior  Ti La Shu Yoda's Ring of Fire     /     Kristen Dürr

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.  CACL+CACIB+BOS+BOB   Iwan Lamleh of Wamil Ajendra     /       Cuvillier & Lequain Sylvain & Gauthier

2. U. / Ex.  Res.CACL  Pagpa Katosha Ben von Nama - Shu     /     Anke Hurlbrink

Openklas / Open class

1. U. / Ex.   CACL  Lha - Yeshe From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.    CACL+Res.CACIB   Falamandus Remastered Edition    /    Sabine & Katja Rauhut.

2. U. / Ex.   Res.CACL    Lha Khang Samsara Mi - Ka      /    Brigitte Roy 

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex.   Best veteran   Milo Mithra Lameh von Kamal - A - Schilla     /     Juliane HeB

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.    Best Junior  Ti La Shu Magic Moment     /    Sabine & Katja Rauhut.

2. U. / Ex. Ti La Shu Walking to Happiness   /   Bianca & Chris Van Bommel

3. U. / Ex. Jaïka Lamleh of Wamil Ajendra     /   Jean - Benoit Bordonaro     

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.   CACL+CACIB+BOS   Araki Light the Fuse     /     De Bonte-Descamps   Jan & Solange

2. U. / Ex.  Res.CACL   Ishani Lamleh of Wamil Ajendra    /    Van Beethoven Anne

Openklas / Open class

1. U. / Ex.  CACL + Res. CACIB     Nomechan Gya-Nada Lamleh    /      Cuvillier & Lequain Sylvain & Gauthier

Afw./Abs.   Maya D’Gaba Skyel Ba / Marleen De Winter & David Nijs

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.    CACL  Regalia Misty Sweet Briar Rose   /   Sabine & Katja Rauhut.    

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex.   Best veteran    Isadora - Djara Talk of the Town     /     Van Bommel Bianca  

Top


 

Hoogstraten 22 februari 2015  CAC-CACIB  Show

Keurmeester / Judge: M.  Luscott Jeff ( GB.)  

Reuen / Dogs

Jeugdklas / Junior class

1. Zg. / Vg.  Tiara -Su Mi Gmar   /    Mittemijerr - Verberne Robert

Openklas / Open class

1. U. / Ex.   CAC+CACIB+BOB  Lha - Yeshe From Heaven's Earth  /    Van Beethoven Anne

Kampioensklas / Champion class

Afw./Abs.   Rupa Dhatu Sambala     /     Mölleken Anette

Teven / Bitches

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP.   Best Baby   Amogasiddhi Nyima Gawa     /    Christel Nies

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.    Best Junior  Ti La Shu Walking to Happiness   /   Bianca & Chris Van Bommel

2. Zg. / Vg.   Cun Wa Namba Nouga   /    Veronika Tell & Remi & Lisbeth Dubois - Thora

3. Zg. / Vg.  Tiara -Su Mela   /    Mittemijerr - Verberne Robert

4. Zg. / Vg.  Ö-Pa-Me Nyma    /    Alexandra Marckx

5. Zg. / Vg.   Nina Ricci du Comble de Bonheur   /   Lisbeth Coen

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.   CAC+CACIB   Araki Light the Fuse     /     De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Afw./Abs.   Rupa Dhatu Yuma   /      Kruczek Egon

Openklas / Open class

1. U. / Ex.   Res.CAC + Res. CACIB     Cun Wa Namba Ladyhawke  /   Veronika Tell & Remi & Lisbeth Dubois - Thora

Afw./Abs.   Rupa Dhatu U Chen Dharani   /      Kruczek Egon

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex.   Best veteran    Isadora - Djara Talk of the Town     /     Van Bommel Bianca

Top


 

Mouscron 25 januari 2015  CAC-CACIB  Show

Keurmeester / Judge: M.  Dupas J.J. ( Fr.)  

Reuen / Dogs

Openklas / Open class

1. U. / Ex.   CAC+CACIB+BOB  Nomechan Imaran Lamleh    /     Mandaglio Valerie

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.   Best Junior  Cun Wa Namba Nouga   /    Veronika Tell & Remi & Lisbeth Dubois - Thora

2. U. / Ex.   Ti La Shu Walking to Happiness   /   Bianca & Chris Van Bommel

3. Zg. / Vg. Indiana     /       Herve Geeraert

Tussenklas /  Intermediate class

1. U. / Ex.   CAC+CACIB   Araki Light the Fuse     /     De Bonte-Descamps   Jan & Solange

Openklas / Open class

1. U. / Ex.   Res.CAC + Res. CACIB     Cun Wa Namba Ladyhawke  /   Veronika Tell & Remi & Lisbeth Dubois - Thora

2. U. / Ex.   Nomechan Gya-Nada Lamleh    /      Cuvillier & Lequain Sylvain & Gauthier

Afw./Abs.   Gyani-Lamleh of Wamil Ajendra     /    Bracke Evelien

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex.   Best veteran    Isadora - Djara Talk of the Town     /     Van Bommel Bianca

Top


 

Genk 10 januari 2015  CAC  Show

Keurmeester / Judge: Mw. Lisbeth Mach ( CH)  

Reuen / Dogs

Openklas / Open class

1. U. / Ex.   CAC  Lha-Yeshe From Heaven's Earth    /     Van Beethoven Anne

2. U. / Ex.   Cun- Wa - Namba Jazz    /    Remi & Lisbeth Dubois - Thora

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class

1. U. / Ex.   Best Junior  Ti La Shu Walking to Happiness   /   Bianca & Chris Van Bommel

2. U. / Ex.   Cun- Wa - Namba Nova Natti    /    Remi & Lisbeth Dubois - Thora

Tussenklas /  Intermediate class

 Diskw.  .   Mo-Tsi-Tsi- D'Gaba Skyel Ba   /   Van Dijk     P.S.M.

Openklas / Open class

1. U. / Ex.   CAC   Maya D’Gaba Skyel Ba / Marleen De Winter & David Nijs

2. U. / Ex.   Res.CAC   Jump Joyfully Spirit of Happiness    /     Bianca & Chris Van Bommel

Veteraanklas  /  Veteran class

1. U. / Ex.   Best veteran + BOB    Isadora - Djara Talk of the Town     /     Van Bommel Bianca

Top