Shows 2019

CACIB – CAC    Dogshow Luxemburg 31 augustus 2019

Keurmeester : Mevr. Ingrid Hectors (Belgique)
Reuen   

Jeugdklas

1 Uitmuntend Lux. Junior Ch. Amor Cor Meum Gloria Cantum  /  Irina Maligina  Lettonie

Tussenklas

1 Uitmuntend + CACL  Tibicinan Ultimatum  /  Huub Bovendeerd  Netherlands

Openklas

1 Uitmuntend + CACL + Res. CACIB  Rainbow Du Comble De Bonheur / Axel & Marleen Goosens – Bleys Belgium

Kampioensklas

1 Uitmuntend + CACL + CACIB + BOB Chambanya U-Tshu Lamleh  /  Froberg Janette  Finlande

2 Uitmuntend Res. CACL  Incalux Perchance To Dream About Kutula  /  Claire Stuchbury

Jedi’s Park Mogwai  /  Nathalie Prunelle  France 

Qilian Sam d’Gaba Skyel Ba  /  Maika Liebelt  Allemagne

Teven  

Minor Puppyklas

1 Veelbelovend Best  Minor Puppy  Princesse from Tibet de Ling Dechen  /  Janette Froberg  Finlande

Jeugdklas

1 Uitmuntend Best Junior + Lux.Junior Ch.  Amogasiddhi Rajah / Christel Nies  Belgium

2 Uitmuntend  Candu’s Dawa Nyi-Ma  /  Hedwig & M.A. Schrijver  Netherlands

Ski-La Kyi Uma-Yusha  /  Anke Fritzke  Allemagne

Tussenklas

1 Uitmuntend + CACL + CACIB + BOS   Chambanya Extremely Attractive  /  Froberg Janette  Finlande

2 Uitmuntend Res. CACL  Candu’s California Dream  /   Hedwig Schrijver  Netherlands

Per Chang Pa Otsoa  /  Nathalie Prunelle  France 

Openklas

1 Uitmuntend + CACL + Res. CACIB   Q’ Margaux du Comble de Bonheur  / Jan & Solange De Bonte – Descamps Belgium

Kampioensklas

1 Uitmuntend + CACL    Karamyst New Shining Star  /  Elisabeth Leone & Sandrine Desvarennes  France

Ski-La-Kyi Okyi  /  Anke Fritzke  Allemagne

Veteraanklas

1 Uitmuntend Best Veteraan +Lux. Vet. Ch.    D’Balzane Sun-Dawa de Clair-Obscur  /  Sandrine Desvarennes  France

Ik beschik niet over de volledige uitslag mocht iemand kunnen aanvullen laat maar weten.


CACIB – CAC    Dogshow Rotterdam  24 augustus 2019

Keurmeester : Mr. Atilla Czeglédi (Hu.)
Reuen   

Jeugdklas

1 Zeergoed Pad-Sha Lamleh von E-Ka-Yana  /  C. Van Bokhoven  Netherlands

Openklas

1 Uitmuntend  CACIB + CAC + BOB + 2° v.groep 9   RAINBOW DU COMBLE DE BONHEUR / Axel & Marleen Goosens – Bleys Belgium

Teven  

Puppyklas

1 Veelbelovend Best  Puppy  Woser of the Cuddle Corner  /  J.M. De Witte  Netherlands

Jeugdklas

1 Uitmuntend CAC + BOS   Amogasiddhi Rajah / Christel Nies  Belgium

2 Uitmuntend  Res.CAC  Marichelle’s Glamour Girl  /   Erica Van Lisdonk Netherlands

3 Zeergoed  Chambanya Gephel Gyan-Cha / T.V. Taskinen Netherlands

Openklas

1 Uitmuntend   CACIB   Q’ Margaux du Comble de Bonheur  / Jan & Solange De Bonte – Descamps Belgium


CACIB – CAC Mechelen   17 augustus  2019

Keurmeester:

Reuen   

Jeugdklas

1 Zeergoed  Pet Pursuit Griffin To Mazar’s Sharif  /  knegt, Patricia  Netherlands

Tussenklas

1 Uitmuntend CACIB + CAC + BOB  RAINBOW DU COMBLE DE BONHEUR / Axel & Marleen Goosens – Bleys Belgium

Teven    

Jeugdklas

1 Uitmuntend Best Junior + BOS   Amogasiddhi Rajah / Christel Nies  Belgium

2 Uitmuntend  May Ben Mazar i Sharif  /  knegt, Patricia  Netherlands

Tussenklas

1 Uitmuntend  CACIB + CAC Tilashu Regalia To-jo’s Flaming Ho  /  Vandorpe, Nadine   Belgium

Openklas

1 Uitmuntend  Res.CACIB + Res.CAC  Queen Lily of my Dreams D’Gaba Skyel Ba / Marleen De Winter Belgium

Afwezig   Colledge Some Gave All  /  Verreydt, Monique   Belgium


                

CACIB – CAC AMBIORIXTROFEE  30 juni  2019

Keurmeester: Mr. STEFANESCU Christian (R.)

Reuen

Openklas

1 Uitmuntend  CACIB + CAC + BOS  Percival Du Comble De Bonheur / Kirsten Verhulst Belgium

2 Uitmuntend  Res.CACIB + Res.CAC Tibbetell’s Baily Af Nouga-Casper / Tell Veronika (Sweden )

Teven

Tussenklas

1 Uitmuntend Cun-Wa-Namba Queen Touch of Gold  / Dubois-Thora Remy & Liesbet Belgium

Openklas

1 Uitmuntend  Res.CACIB + Res.CAC Queen Lily of my Dreams D’Gaba Skyel Ba / Marleen De Winter Belgium

2 Uitmuntend Tibbetell’s Bella af Nouga-Casper / Dubois -Thora Remy en Liesbet ( Belgium )

Kampioensklas

1 . Uitmuntend CACIB + CAC + BOB Tibbetell’s Binca Af Nouga-Casper / Tell Veronika (Sweden )


INTERNATIONAL SHOW PARIS – VILLEPINTE
02-Jun-2019 – CHAMPIONNAT DE FRANCE

Keurmeester:  Mw. ZIJLMANS JOSE (NL)

Reuen

Jeugdklas

1 Uitmuntend ON FLEEK KUO YARLUNG NAMTSO / SCHIRATTI SABINE (FR)

Tussenklas

1 Uitmuntend CACIB + CAC + BOS  RAINBOW DU COMBLE DE BONHEUR / Axel & Marleen Goosens – Bleys Belgium

2 Uitmuntend  Res.CACIB + Res.CAC  NOMECHAN NADIS-LAMLEH  /  CUVILLIER ET LEQUAIN SYLVAIN ET GAUTHIER (FR)

Veteraanklas

1 Uitmuntend Best veteran  LHA-KHANG SAMSARA MI-KA  /   ROY BRIGITTE (CH)

2 Uitmuntend  NOMECHAN FARHAN-LAMLEH  /   CUVILLIER ET LEQUAIN SYLVAIN ET GAUTHIER (FR)

Teven
Minor Puppyklas

1 Veelbelovend Best  Puppy & 2° Best Puppy in Show  SOME LIKE IT HOT DU COMBLE DE BONHEUR  /  TEPPAZ ESTRU LYDIE / FRANÇOIS (FR)

Jeugdklas

1 Uitmuntend Best Junior  ON CLOUD NINE KUO YARLUNG NAMTSO  /  SCHIRATTI SABINE (FR)

2 Uitmuntend OVER THE MOON KUO YARLUNG NAMTSO  /  SCHIRATTI SABINE (FR)

Tussenklas

1 Uitmuntend  NOISETTE DE LO MANTANG  /   Hannedouche Sebastien (FR.)

Openklas

1 . Uitmuntend CACIB + CAC + BOB   Q’MARGAUX DU COMBLE DE BONHEUR / Jan & Solange DE BONTE – DESCAMPS Belgium

2 Uitmuntend  Res.CACIB + Res.CAC   DAWAN DOLMA KUO YARLUNG NAMTSO  /  SCHIRATTI SABINE (FR)

3 Uitmuntend  FABULOUS TEDDY’S O LL YOU NEED IS LOVE  /  ROY BRIGITTE (CH)

Kampioensklas

1 Uitmuntend  FABULOUS TEDDY’S LUCY IN THE SKY  /  ROY BRIGITTE (CH)

2 Uitmuntend  KARAMYST NEW SHINING STAR  /  Sandrine Desvarennes  France

Veteraanklas

1 Uitmuntend  D’BALZANE-SUN-DAWA DE CLAIR-OBSCUR  /  Sandrine Desvarennes  France


CAC Wieze 18 mei 2019

Keurmeester: Mr. Deschuymere Norman

Reuen

Tussenklas

1 Zeergoed  Rikkert Du Comble de Bonheur / Jan & Solange De Bonte – Descamps Belgium

Openklas

1 . Uitmuntend  CAC + BOB Percival Du Comble de Bonheur / Kirsten Verhulst Belgium

Teven

Puppyklas

1 Veelbelovend Best  Puppy Amogasiddhi Rajah / Christel Nies  Belgium


CACIB – CAC Luxemburg  12 mei 2019

Keurmeester: Mw. Cathy DELMAR (Irlande)

Reuen

Minor Puppyklas

J’Mexx von Lhaschu / Heinze Andrea Germany

Jo Duke von Lhaschu, / Heinze Andrea  Germany

Jeugdklas

1 Uitmuntend Tibicinan Ultimatum  / Huub Bovendeerd Netherlands

2 Uitmuntend Rainbow du Comble de Bonheur, / Axel & Marleen Goosens – Bleys Belgium

Openklas

Afwezig  Layoli Dazzled by Smoke  / Lauren Claire, Anita THOMAS, FENTON United Kingdom

Kampioensklas

1 Uitmuntend CACIB + CAC + BOS Phénix Mel. Lamleh From Heaven’s Earth / An Van Beethoven Belgium

Kybo Kickboxer / Huub Bovendeerd Netherlands

Qilian Sam d’Gaba Skyel Ba  /  Maika Liebelt  Germany

Teven

Jeugdklas

1 Uitmuntend best Junior Surya Sengge  / Petra Keulers Netherlands

Afwezig    Pet Pursuit Gathering Storm, / Lauren Claire THOMAS United Kingdom  

Openklas

1 Uitmuntend res.CACIB + CAC  Q’ Margaux du Comble de Bonheur  / Jan & Solange De Bonte – Descamps Belgium

Kampioensklas

1 Uitmuntend CACIB + CAC + BOB Karamyst New Shining Star  / Elisabeth Leone & Sandrine Desvarennes  France

2 Uitmuntend Talisman Tibeta Beatrix Star  /  M. & L. Huls Netherlands

Miya du Moulin de la Durandiere  /  Pascal Quemere  France

Veteraanklas

D’Balzane-Sun-Dawa de Clair-Obscur  /  Sandrine Desvarennes  France

Jomo-Tara from Heaven’s Earth  /  An Van Beethoven Belgium


CACIB – CAC Gent 4 mei 2019

Keurmeester: Mr. Timonen Unto (Finland)

Reuen

Tussenklas

1 Uitmuntend CACIB + CAC + BOS  RAINBOW DU COMBLE DE BONHEUR / Axel & Marleen Goosens – Bleys Belgium

Openklas

Afwezig LAYOLI DAZZLED BY SMOKE / Lauren Claire, Anita THOMAS, FENTON United Kingdom

Teven

Puppyklas

1 Veelbelovend Best Puppy Mainhattan Beauties of Tibet Chandana / Jungblut, Eliane Luxemburg

Jeugdklas

1 Uitmuntend Beste jeugd   Srinagar Danda Hiya Li-Na Miu / Jungblut, Eliane Luxemburg

Afwezig    PET PURSUIT GATHERING STORM  / Lauren Claire THOMAS United Kingdom  

Tussenklas

1 Uitmuntend     Res.CAC + Res.CACIB  Candu’s California Dream / Schrijver, Hedwig    Netherlands 

Openklas

1 . Uitmuntend CACIB + CAC + BOB   Q’MARGAUX DU COMBLE DE BONHEUR / Jan & Solange DE BONTE – DESCAMPS Belgium


CACIB – CAC Brabo Dogshow Antwerpen 14 april 2019

Keurmeester: Mr. Agabeyli Z. ( AZ )

Reuen

Minor Puppyklas

Afwezig Ti La Shu Jewel of Magia Orientu / Rauhut Sabine & Katja Germany

Jeugdklas

1 Uitmuntend Best Junior Aylari’s Beautiful Blue Lamleh / Koster Thea Netherlands

Openklas

1 Uitmuntend   Percival Du Comble De Bonheur / Kirsten Verhulst Belgium

2 Uitmuntend Big Bang Theory Erbosedition / Vandorpe Nadine Belgium

Kampioensklas

1 Uitmuntend CAC + CACIB + BOS Ti La Shu Hall of Fame / Rauhut Sabine & Katja Germany

2 Uitmuntend Res. CACIB + Res. CAC  Phénix Mel. Lamleh From Heaven’s Earth / An Van Beethoven Belgium

Teven

Puppyklas

1 Veelbelovend Best Puppy Mainhattan Beauties of Tibet Chandana / Jungblut, Eliane Luxemburg

Jeugdklas

1 Zeergoed     Srinagar Danda Hiya Li-Na Miu / Jungblut, Eliane Luxemburg

Afwezig    PET PURSUIT GATHERING STORM  / Lauren Claire THOMAS United Kingdom      

Tussenklas

1 Uitmuntend     Res.CAC + Res.CACIB  Candu’s California Dream / Schrijver, Hedwig    Netherlands 

Kampioensklas

1 Uitmuntend CAC + CACIB + BOB Ti La Shu Broadway Babe  / Rauhut Sabine & Katja Germany


CACIB – CAC  Dogshow Antwerpse Winner 13 april 2019

Keurmeester: Mevr. Eva De Wine ( B.)

Reuen

Tussenklas

1 Uitmuntend RAINBOW DU COMBLE DE BONHEUR / Axel & Marleen Goosens – Bleys Belgium

Openklas

Afwezig LAYOLI DAZZLED BY SMOKE / Lauren Claire, Anita THOMAS, FENTON United Kingdom

Kampioensklas

1 Uitmuntend CAC + CACIB + BOS Wanted Nice Dogs Fuzu lamleh / Annick De Wit ( Belgium )

2 Uitmuntend Res. CACIB + Res. CAC  Phénix Mel. Lamleh From Heaven’s Earth / An Van Beethoven Belgium

3 Uitmuntend Quicksilver Spirit Of Happiness / Van Bommel Bianca Netherlands

Teven

Minor puppyklas

1 Veelbelovend Best Minor Puppy Amogasiddhi Rubye / Govaerts Nancy  Belgium

2 Veelbelovend Vesna Vanity Spirit Of Happiness / Van Bommel Bianca Netherlands

Puppyklas

1 Veelbelovend Best  Puppy   Rinchen Lhamo Ghaden Khyi / An Van Beethoven Belgium

Jeugdklas

1 Zeergoed    Rhumi Gawa Dolma / Wim Van diest Belgium

Afwezig    PET PURSUIT GATHERING STORM  / Lauren Claire THOMAS United Kingdom     

Tussenklas

1 . Uitmuntend CACIB + CAC + BOB   Q’MARGAUX DU COMBLE DE BONHEUR / Jan & Solange DE BONTE – DESCAMPS Belgium


CACIB – CAC    Dogshow Leiden ( Nederland ) 24 maart 2019

Keurmeester : dhr. I. Vyguzov (ME)
Reuen

Openklas

1 Uitmuntend Res.CAC + Res.CACIB  Percival Du Comble De Bonheur / Kirsten Verhulst Belgium

2 Uitmuntend Hot And Flashy Zippy / N. van Wijhe. Netherlands

Kampioensklas

1 Uitmuntend CAC + CACIB + BOB Quicksilver Spirit Of Happiness / Van Bommel Bianca Netherlands

2 Uitmuntend Phénix Mel. Lamleh From Heaven’s Earth / Anne Van Beethoven Belgium

 

Teven
Minor puppyklas

1 Veelbelovend Best Minor Puppy Vesna Vanity Spirit Of Happiness / Van Bommel Bianca Netherlands

Puppyklas

1 Veelbelovend Best  Puppy   Chambanya Gephel Gyan-Cha / T.V. Taskinen.

Tussenklas

1 Uitmuntend     CAC + CACIB + BOS Candu’s California Dream / Schrijver, Hedwig    Netherlands 


 

CACIB – CAC    Dogshow Schaal der kempen ( Weelde Belgie ) 17 maart 2019

Keurmeester : Mr. Finney Tim (Ireland)
Reuen

Jeugdklas

1 Uitmuntend Best junior TIBICINAN  ULTIMATUM / Huub Bovendeerd Netherlands

2 Uitmuntend RAINBOW DU COMBLE DE BONHEUR / Axel & Marleen Goosens – Bleys Belgium

3 Zeergoed   Aylari’s Beautiful Blue Lamleh / Koster Thea Netherlands

Openklas

Afwezig LAYOLI DAZZLED BY SMOKE / Lauren Claire, Anita THOMAS, FENTON United Kingdom

Kampioensklas

1 Uitmuntend CAC + CACIB + BOB Araki The Favourite Won /  Jan & Solange DE BONTE – DESCAMPS Belgium

2 Uitmuntend Res. CAC + Res CACIB Quicksilver Spirit Of Happiness / Van Bommel Bianca Netherlands

Teven

Minor puppyklas

1 Veelbelovend Best Minor Puppy in Show Amogasiddhi Rajah / Christel Nies Belgium

2 Belovend Vesna Vanity Spirit Of Happiness / Van Bommel Bianca Netherlands

Jeugdklas

1 Zeergoed     Srinagar Danda Hiya Li-Na Miu / Jungblut, Eliane Luxemburg

Afwezig    PET PURSUIT GATHERING STORM  / Lauren Claire THOMAS United Kingdom             

Tussenklas

1 Uitmuntend     CAC + CACIB + BOS Candu’s California Dream / Schrijver, Hedwig    Netherlands             

Openklas

1 Uitmuntend  Res.CAC + Res.CACIB  Amogasiddhi Preyasi / Goyvaerts, NancyBelgium

2 Uitmuntend LAYOLI HOT N’DAZZLING / Anita FENTON United Kingdom


CACIB – CAC    Dogshow Douai ( France ) 10 februari 2019

Keurmeester : Mr. Deschuymere Norman (Belgie)
Reuen

Tussenklas

1. Zeergoed  NEDONG LAMLEH TIBET DE LING DECHEN / Cholet Christian & Nicole France

Openklas

1 . Uitmuntend CACIB + CAC + BOS PERCIVAL DU COMBLE DE BONHEUR / Kirsten VERHULST Belgium

Teven

Puppyklas

1. Veelbelovend OASIS LAMLEH TIBET DE LING DECHEN / Cholet Christian & Nicole France

Jeugdklas

Goed   NOMECHAN OPAME-O’HARA-LAMLEH  /  Caubet Monique 

Tussenklas

1 . Uitmuntend CACIB + CAC + BOB   Q’MARGAUX DU COMBLE DE BONHEUR / Jan & Solange DE BONTE – DESCAMPS Belgium


 

CACIB – CAC    Dogshow Eindhoven 3 februari 2019

Keurmeester : Mevr. Dianne Degryze (Belgie)
Reuen
Jeugdklas

1 . Uitmuntend CAC + BOS RAINBOW DU COMBLE DE BONHEUR / Axel & Marleen Goosens – Bleys

2 . Uitmuntend Res. CAC     TIBICINAN  ULTIMATUM / Huub Bovendeerd Netherlands

Openklas

Afwezig LAYOLI DAZZLED BY SMOKE / Lauren Claire, Anita THOMAS, FENTON United Kingdom

Teven
Jeugdklas

1 . Uitmuntend    Nillis / A.M.M. Vissers

Afwezig    PET PURSUIT GATHERING STORM  / Lauren Claire THOMAS United Kingdom

Tussenklas

1 . Uitmuntend CACIB + CAC + BOB + 7° in groep 9  Q’MARGAUX DU COMBLE DE BONHEUR / Jan & Solange DE BONTE – DESCAMPS Belgium

Kampioenklas

1 . Uitmuntend Res.CACIB + Res.CAC Talisman Tibeta Beatrix Star / L. Huis     Netherlands

CACIB – CAC SHOW MOUSCRON 27 JANUARI 2019

Keurmeester : Mevr. VAN BREMPT Monique (Belgie)
Reuen
Jeugdklas

1 . Uitmuntend & Beste Junior RIKKERT DU COMBLE DE BONHEUR / Jan & Solange DE BONTE – DESCAMPS Belgium

Openklas

1 . Uitmuntend CACIB + CAC + BOS PERCIVAL DU COMBLE DE BONHEUR / Kirsten VERHULST Belgium

2 . Uitmuntend Res.CACIB + Res.CAC PITOU DU COMBLE DE BONHEUR / Sammy DE GROOTE Belgium

3 . Uitmuntend LAYOLI DAZZLED BY SMOKE / Lauren Claire, Anita THOMAS, FENTON United Kingdom

Teven
Jeugdklas

1 . Uitmuntend PET PURSUIT GATHERING STORM  / Lauren Claire THOMAS United Kingdom

Tussenklas

1 . Uitmuntend CACIB + CAC + BOB + Beste van groep 9 Q’MARGAUX DU COMBLE DE BONHEUR / Jan & Solange DE BONTE – DESCAMPS Belgium

Openklas

1 . Uitmuntend Res.CACIB + Res.CAC LAYOLI HOT N’DAZZLING / Anita FENTON United Kingdom