Shows 2019

CACIB – CAC    Dogshow Schaal der kempen ( Weelde Belgie ) 17 maart 2019

Keurmeester : Mr. Finney Tim (Ireland)
Reuen

Jeugdklas

1 Uitmuntend Best junior TIBICINAN  ULTIMATUM / Huub Bovendeerd Netherlands

2 Uitmuntend RAINBOW DU COMBLE DE BONHEUR / Axel & Marleen Goosens – Bleys Belgium

3 Zeergoed   Aylari’s Beautiful Blue Lamleh / Koster Thea Netherlands

Openklas

Afwezig LAYOLI DAZZLED BY SMOKE / Lauren Claire, Anita THOMAS, FENTON United Kingdom

Kampioensklas

1 Uitmuntend CAC + CACIB + BOB Araki The Favourite Won /  Jan & Solange DE BONTE – DESCAMPS Belgium

2 Uitmuntend Res. CAC + Res CACIB Quicksilver Spirit Of Happiness / Van Bommel Bianca Netherlands

Teven

Minor puppyklas

1 Veelbelovend Best Minor Puppy in Show Amogasiddhi Rajah / Christel Nies Belgium

2 Belovend Vesna Vanity Spirit Of Happiness / Van Bommel Bianca Netherlands

Jeugdklas

1 Zeergoed     Srinagar Danda Hiya Li-Na Miu / Jungblut, Eliane Luxemburg

Afwezig    PET PURSUIT GATHERING STORM  / Lauren Claire THOMAS United Kingdom             

Tussenklas

1 Uitmuntend     CAC + CACIB + BOS Candu’s California Dream / Schrijver, Hedwig    Netherlands             

Openklas

1 Uitmuntend  Res.CAC + Res.CACIB  Amogasiddhi Preyasi / Goyvaerts, NancyBelgium

2 Uitmuntend LAYOLI HOT N’DAZZLING / Anita FENTON United Kingdom


CACIB – CAC    Dogshow Douai ( France ) 10 februari 2019

Keurmeester : Mr. Deschuymere Norman (Belgie)
Reuen

Tussenklas

1. Zeergoed  NEDONG LAMLEH TIBET DE LING DECHEN / Cholet Christian & Nicole France

Openklas

1 . Uitmuntend CACIB + CAC + BOS PERCIVAL DU COMBLE DE BONHEUR / Kirsten VERHULST Belgium

Teven

Puppyklas

1. Veelbelovend OASIS LAMLEH TIBET DE LING DECHEN / Cholet Christian & Nicole France

Jeugdklas

Goed   NOMECHAN OPAME-O’HARA-LAMLEH  /  Caubet Monique 

Tussenklas

1 . Uitmuntend CACIB + CAC + BOB   Q’MARGAUX DU COMBLE DE BONHEUR / Jan & Solange DE BONTE – DESCAMPS Belgium


 

CACIB – CAC    Dogshow Eindhoven 3 februari 2019

Keurmeester : Mevr. Dianne Degryze (Belgie)
Reuen
Jeugdklas

1 . Uitmuntend CAC + BOS RAINBOW DU COMBLE DE BONHEUR / Axel & Marleen Goosens – Bleys

2 . Uitmuntend Res. CAC     TIBICINAN  ULTIMATUM / Huub Bovendeerd Netherlands

Openklas

Afwezig LAYOLI DAZZLED BY SMOKE / Lauren Claire, Anita THOMAS, FENTON United Kingdom

Teven
Jeugdklas

1 . Uitmuntend    Nillis / A.M.M. Vissers

Afwezig    PET PURSUIT GATHERING STORM  / Lauren Claire THOMAS United Kingdom

Tussenklas

1 . Uitmuntend CACIB + CAC + BOB + 7° in groep 9  Q’MARGAUX DU COMBLE DE BONHEUR / Jan & Solange DE BONTE – DESCAMPS Belgium

Kampioenklas

1 . Uitmuntend Res.CACIB + Res.CAC Talisman Tibeta Beatrix Star / L. Huis     Netherlands

CACIB – CAC SHOW MOUSCRON 27 JANUARI 2019

Keurmeester : Mevr. VAN BREMPT Monique (Belgie)
Reuen
Jeugdklas

1 . Uitmuntend & Beste Junior RIKKERT DU COMBLE DE BONHEUR / Jan & Solange DE BONTE – DESCAMPS Belgium

Openklas

1 . Uitmuntend CACIB + CAC + BOS PERCIVAL DU COMBLE DE BONHEUR / Kirsten VERHULST Belgium

2 . Uitmuntend Res.CACIB + Res.CAC PITOU DU COMBLE DE BONHEUR / Sammy DE GROOTE Belgium

3 . Uitmuntend LAYOLI DAZZLED BY SMOKE / Lauren Claire, Anita THOMAS, FENTON United Kingdom

Teven
Jeugdklas

1 . Uitmuntend PET PURSUIT GATHERING STORM  / Lauren Claire THOMAS United Kingdom

Tussenklas

1 . Uitmuntend CACIB + CAC + BOB + Beste van groep 9 Q’MARGAUX DU COMBLE DE BONHEUR / Jan & Solange DE BONTE – DESCAMPS Belgium

Openklas

1 . Uitmuntend Res.CACIB + Res.CAC LAYOLI HOT N’DAZZLING / Anita FENTON United Kingdom