Shows 2022

Club Speciale met CAC v/d BTTC te Beerzel  3 juli 2022

Keurmeester : mevr. Gudrun Menges-Mohr (DE)

REUEN

Baby klas

  1. Veelbelovend Best Baby  Amogasiddhi Vino    / Dirkx   Imke

Jeugdklas

  1. Uitmuntend Best junior  Sumanshu Amar Lamleh   /    Keulers Petra
  2. Uitmuntend   Amogasiddhi Undercover    /    Van Driessche Marion
  3. Uitmuntend   Amogasiddhi Ulano    /     Keller  Wendy

Tussenklas

  1. Uitmuntend   San Diego Magia Orientu   /   Dubois Remy
  2. Uitmuntend    Izar Sai Nyingpo    /    Vanderstockt  Carine
  3. Zeer Goed   Iibas Sai Nyingpo   /    Vanderstockt  Carine

Openklas

  1. Uitmuntend  Res. CAC   Cun-Wa-Namba Rasta-Ragnar    /    Mans Marc
  2. Uitmuntend    Amogasiddhi Tender Lennox    /   Nagels Helga
  3. Uitmuntend   Tenzin Ibo D’Gaba Skyel Ba   /   Van Doren   Jonas
  4. Uitmuntend   Tigo D’Gaba Skyel Ba   /   Heremans  Sabine

Kampioenklas

  1. Uitmuntend CAC   Ch. Thinley Leh from Heaven’s Earth   /   Van Beethoven  Anne

Veteraanklas

  1. Uitmuntend Best Veteraan + BOS    Cun-Wa-Namba Neil-Moon   /   Depoorter  Diane

TEVEN

Babyklas

  1. Veelbelovend    Amogasiddhi Vincka    /    Feyens Chantal

Puppyklas

  1. Veelbelovend Best Puppy    Unique Ellie du Comble de Bonheur   /   Van Waeyenberge Kristel

Jeugdklas

  1. Uitmuntend    Amogasiddhi Utah    /     Hens tine
  2. Uitmuntend   Ursa Minor Spotify Jitske D’Gaba Skyel Ba   /   Vanhees Inge

Afwezig  Blue Sacrifice O-Eshana Sonam    /    Schrijver Hedwig

Tussenklas

  1. Uitmuntend   Tinca du Comble de Bonheur   /   de Nijs Edy

Openklas

  1. Uitmuntend   Tenzin Lhamo from Heaven’s Earth   /    Vlaminckx Peggy
  2. Uitmuntend   Nina Ricci du Comble de Bonheur    /    Coen Liesbeth

Fokkersklas

  1. Uitmuntend CAC + BOB    Ch. Amogasiddhi Nyima Gawa   /    Nies Christel
  2. Uitmuntend    Om Devi Siddhidatri from Heaven’s Earth  /    Van Beethoven  Anne

Kampioenklas

  1. Uitmuntend Res.CAC   Ch. Surya Sengge    /    Keulers petra
  2. Uitmuntend   Ch. Amogasiddhi Rajah   /    Nies Christel

Afwezig   Ch. Rinchen Lhamo Ghaden Khyi   /   Van Beethoven  Anne

Afwezig Ch. Candu’s California Dream    /    Schrijver Hedwig


Gent – 51e & 52e Flanders Dog Show 7 & 8 mei 2022

Zondag

Keurmeester(s) : Clarke Fiona (Ireland)

REUEN

Tussenklas

  1. Uitmuntend  Rgyal-po-drong-lamleh Of Wamil Ajendra   /   LEQUAIN, Gauthier

Kampioenklas

  1. Uitmuntend CAC + CACIB+ BOB  Nixie Ben Mazar-i-sharif   /    Knegt, Patricia 
  2. Uitmuntend Res. CAC + Res.CACIB  Tibicinan Ultimatum    /    Bovendeerd, Huub

TEVEN

Tussenklas

  1. Uitmuntend   Res. CAC + Res.CACIB    Taimani Du Comble De Bonheur   /   De Bonte – Descamps, Jan Solange

Openklas

  1. Uitmuntend   CAC + CACIB+ BOS   Nina Ricci Du Comble De Bonheur    /    Coen, Liesbeth 
  2. Uitmuntend   Yon-tan Bhandara Premala-lamleh   /    Bracke, Evelien

Kampioenklas

  1. Uitmuntend    Nomechan Ri-mo-lamleh   /    Cuvillier, Sylvain 

Veteraanklas

  1. Uitmuntend Best Vetraan   Gyani-Lamleh Of Wamil Ajendra    /     Bracke, Evelien

 

Zaterdag

Keurmeester(s) :MDraganescu Marian (Romania)

REUEN

Tussenklas

  1. Uitmuntend  Rgyal-po-drong-lamleh Of Wamil Ajendra   /   LEQUAIN, Gauthier

Kampioenklas

  1. Uitmuntend CAC + CACIB+ BOS  Nixie Ben Mazar-i-sharif   /    Knegt, Patricia 
  2. Uitmuntend Res. CAC + Res.CACIB  Tibicinan Ultimatum    /    Bovendeerd, Huub

TEVEN

Openklas

  1. Uitmuntend   Nina Ricci Du Comble De Bonheur    /    Coen, Liesbeth 
  2. Uitmuntend   Yon-tan Bhandara Premala-lamleh   /    Bracke, Evelien

Kampioenklas

  1. Uitmuntend CAC + CACIB+ BOB    Surya Sengge     /     Keulers, Petra 
  2. Uitmuntend Res.CAC + Res.CACIB     Nomechan Ri-mo-lamleh   /    Cuvillier, Sylvain 

Veteraanklas

  1. Uitmuntend Best Vetraan   Gyani-Lamleh Of Wamil Ajendra    /     Bracke, Evelien

EUROPEAN DOG SHOW  – PARIS – 2022

Keurmeester(s) :M. KANAS ROBERT (SK)

REUEN

Puppyklas

  1. Veelbelovend  SUTRA TULKOU OF BALSHY    /    LOURMAN AURORE

Jeugdklas

  1. Uitmuntend Best Junior    SIDDHARTHA HANDMADE OF DARKNESS    /    HOLODŇÁK BLÁHOVÁ BARBORA
  2. Uitmuntend    TI LA SHU VIVA LA VIDA    /     RAUHUT KATJA & SABINE RAUHUT
  3. Uitmuntend    SUN KOSI SHAKE YOUR BOOTY     /     DE BONTE – DESCAMPS SOLANGE
  4. Uitmuntend    TI LA SHU WINNER TAKES IT ALL DIT SWINGLE    /    GAURIAU VINCENT

Uitmuntend    WATERLEY TELEGRAM SAM     /     MENDYK ALEKSANDRA

Zeer Goed     RGYAL-PO-DRONG-LAMLEH OF WAMIL AJENDRA    /   CUVILLIER ET LEQUAIN SYLVAIN ET GAUTHIER

Openklas

  1. Uitmuntend CAC    BUD’DHA SAMPATTI TAI TIK JUMS     /     MACENSKIENE DALIA RAIMONDA

Kampioenklas

  1. Uitmuntend  CACIB + BOB   RENDEZ-VOUS-WITH-TI-LA-SHU DE LA CHAPELLE DES ANGES    /    RAUHUT KATJA & SABINE RAUHUT
  2. Uitmuntend  Res.CACIB    TI LA SHU MIDNIGHT SUN AT FESTRAIT      /      RAUHUT SABINE
  3. Zeer Goed    THINLEY LEH FROM HEAVEN’S EARTH     /     VAN BEETHOVEN ANNE

TEVEN

Puppyklas

  1. Veelbelovend Best Puppy    QUEEN OF DARKNESS     /    HOLODŇÁK BLÁHOVÁ BARBORA
  2. Veelbelovend    TIBICINAN BUBBLING DIAMOND    /    RAUHUT KATJA & SABINE RAUHUT
  3. Veelbelovend    SUMMER NIGHT SINAI OF BALSHY     /     DESVARENNES SANDRINE

Jeugdklas

  1. Uitmuntend    RUBY PEARL OF ATISHA AT MANDALA-DELAMA     /     PATRIK JOLJART
  2. Uitmuntend    TAIMANI DU COMBLE DE BONHEUR    /     DE BONTE – DESCAMPS SOLANGE
  3. Uitmuntend    TI LA SHU WITH LOVE     /     STORTI ALESSANDRO PAOLO

Afwezig    RE-BA-DRONG-LAMLEH OF WAMIL AJENDRA       /   CUVILLIER ET LEQUAIN SYLVAIN ET GAUTHIER

Afwezig    TSE JAMBEYANG SIDDHI     /     QUÉMÉRÉ PASCAL

Tussenklas

  1. Uitmuntend CAC + Res.CACIB    TI LA SHU PS I LOVE YOU    /     RAUHUT KATJA & SABINE RAUHUT
  2. Uitmuntend    ROXANE DU VENT LEVANT     /     BELLIARD CHRYSTELLE

Openklas

  1. Uitmuntend Res.CAC     ANG KI CHI TAI TIK JUMS     /    MACENSKIENE DALIA RAIMONDA
  2. Zeer Goed    PER CHANG PA OTSOA      /    NATHALIE PRUNELLE
  3. Zeer Goed    ORIA D’UN AMOUR EPHEMERE    /    CHEVALIER FABRICE

Afwezig     KARMA KHYI-MI LAMLEH HOKSA REX     /    ADAMEK MARTINA & MILAN

Kampioenklas

  1. Uitmuntend  CACIB+BOS    TILASHU N KISKADEES LOVE AFFAIR     /     RAUHUT KATJA & SABINE RAUHUT
  2. Uitmuntend    TRIPITAKA BULLETPROOF     /    LYDON CATHY & SEAN Ow: LYDON CATHY & SEAN
  3. Uitmuntend    AMOGASIDDHI RAJAH     /    NIES CHRISTEL
  4. Uitmuntend     KARAMYST NEW SHINING STAR     /    LEONE DESVARENNES ELISABETH SANDRINE

Afwezig      MIYA DU MOULIN DE LA DURANDIERE    /    QUÉMÉRÉ PASCAL

Veteraanklas

  1. Uitmuntend Best Veteraan   CH GRACE KELLY FROM TASTE OF AMBROSIA      /   ROBERT KOTLAR
  2. Uitmuntend    ENJOY THE SILENCE FROM TASTE OF AMBROSIA    /    IVAN RIEROLA FOCHS
  3. Zeer Goed    D’BALZANE-SUN-DAWA DE CLAIR-OBSCUR     /     DESVARENNES SANDRINE

Buiten Competitie

RINCHEN LHAMO GHADEN KHYI     /     VAN BEETHOVEN ANNE


103ste Dogshow Luxemburg 16 april 2022

Keurmeester(s) : De Cuyper Jos (Belgium)

REUEN

Jeugdklas

  1. Uitmuntend , BOS & Lux. Jeugd Kampioen  Sun Kosi Shake Your Booty   /   De Bonte – Descamps, Jan & Solange

Tussenklas

  1. Uitmuntend CACL + CACIB  Rgyal-Po-Drong-Lamleh of Wamil Ajendra   /    Cuvillier et Lequain S. et G

TEVEN

Jeugdklas

  1. Uitmuntend Best Junior & Lux. Jeugd Kampioen   Taimani Du Comble De Bonheur   /   De Bonte – Descamps, Jan Solange

Kampioenklas

  1. Uitmuntend CACL + CACIB + BOB   Nomechan Ri-Mo-Lamleh   /   Cuvillier et Lequain S. et G 
  2. Uitmuntend Res.CACL + Res.CACIB   Amogasiddhi Rajah    /    Nies Christel

56ste Internationale Hondententoonstelling Antwerpen 9 april

Keurmeester(s) : Mw. Ingrid Hectors (Belgium)

REUEN

Jeugdklas

  1. Uitmuntend Best Junior + BOB  Sun Kosi Shake Your Booty   /   De Bonte – Descamps, Jan & Solange
  2. Uitmuntend  Amogasiddhi Undercover   /   Van Driessche, Marion

Tussenklas

  1. Uitmuntend CAC – CACIB  Amogasiddhi Tender Lennox   /   Nagels Helga

TEVEN

Jeugdklas

  1. Uitmuntend & BOS   Taimani Du Comble De Bonheur   /   De Bonte – Descamps, Jan Solange
  2. Zeer Goed   Yon-Tan Bhandara Trishna-Lamleh   /   Evelien Bracke

Openklasq

  1. Uitmuntend CAC – CACIB   Yon-Tan Bhandara Premala-Lamleh   /   Evelien Bracke

Veteraanklas

  1. Uitmuntend Best Veteraan   Gyani-Lamleh of Wamil Ajendra   /    Evelien Bracke