Shows 2021

EXPOSITION INTERNATIONALE MARGNY LES COMPIÈGNE 19/09

Keurmeester(s) : M. DEWAELE PATRICK (FR)

REUEN

Jeugdklas

  1. Uitmuntend  Best Junior  Rgyal-Po-Drong Lamleh of Wamil Ajendra   /  Cuvillier et Lequain S. et G.

Tussenklas

  1. Uitmuntend   Res.CACIB & Res. CAC   Thinley Leh from Heaven’s Earth  /  Van Beethoven, Anne

Openklas

  1. Uitmuntend CACIB, CAC & BOB   Rainbow Du Comble de Bonheur   /    Bleys Marleen

TEVEN

Jeugdklas

  1. Uitmuntend   Telma Du Comble De Bonheur   /   De Bonte – Descamps, Jan Solange
  2. Uitmuntend   Re-Ba-Drong Lamleh of Wamil Ajendra   /  Cuvillier et Lequain S. et G.

Tussenklas

  1. Uitmuntend   CACIB, CAC & BOS   Nomechan Ri-Mo-Lamleh   /  Cuvillier et Lequain S. et G.

Openklas

  1. Afwezig   Rinchen Lhamo Ghaden Khyi  /  Van Beethoven, Anne

Genk LKV – Crufts Qualification 12september 2021

Keurmeester(s) :  Giura Anca (Romania)

REUEN

Openklas

  1. Uitmuntend CACIB, CAC & BOB   Nixie Ben Mazar -I- Sharif   /    knegt, Patricia

TEVEN

Jeugdklas

  1. Uitmuntend  Best Junior  Telma Du Comble De Bonheur   /   De Bonte – Descamps, Jan Solange
  2. Uitmuntend  Namayali’s Fine   /    Liebelt Maika 
  3. Uitmuntend    Ö-pa-me Touch My Body   /    Marckx, Alexandra

Openklas

  1. Uitmuntend   Res.CACIB & Res. CAC  Amogasiddhi Rajah  /   Nies, Christel 
  2. Uitmuntend   Candu’s Dawa Nyi Ma   /   Schrijver Hedwig & Marien

Kampioensklas

  1. Uitmuntend   CACIB, CAC & BOS    Ch. Candu’s California Dream   /   Schrijver Hedwig & Marien

99ste Dogshow Luxemburg 4 september 2021

Keurmeester(s) : Rossier Christine (Suisse) 

REUEN

Minor Puppyklas

  1. Veel belovend 3de Best Minor Puppy in Show  Sun Kosi Shake Your Booty   /   De Bonte – Descamps, Jan Solange

Jeugdklas

  1. Uitmuntend Lux Junior Champion Ti la Shu Whisky Bravo   /   Sabine & Katja Rauhut 

Tussenklas

  1. Uitmuntend CACIB, CACL & BOB  Rendez-Vous-With-Ti-La-Shu de la Chapelle des Anges   /    Katja Rauhut & Marieke Koelemeijer 

Openklas

  1. Uitmuntend CACL & Res. CACIB Rainbow Du Comble de Bonheur   /    Bleys Marleen

TEVEN

Jeugdklas

  1. Uitmuntend Lux Junior Champion Telma Du Comble De Bonheur   /   De Bonte – Descamps, Jan Solange
  2. Uitmuntend   Namayali’s Fine   /    Liebelt Maika 

Tussenklas

  1. Uitmuntend CACL & Res.CACIB   Ti la Shu Ps I Love You,  /   Sabine & Katja Rauhut 

Openklas

  1. Uitmuntend CACL  Ti la Shu Killing Me Softly   /  Sabine & Katja Rauhut 
  2.  Uitmuntend Res.CACL Amogasiddhi Rajah  /   Nies, Christel 

Kampioenklas

  1. Uitmuntend CACIB, CACL & BOS   Ti la Shu N Kiskades Love Affair   /  Sabine  Rauhut 

55ste Internationale Hondententoonstelling Antwerpen

Keurmeester(s) : Mr. Vanaken J.-F. (Belgium)

REUEN

Puppyklas

  1. Veelbelovend Best puppy   Amogasiddhi Tender Lennox   /   Nagels Helga

Tussenklas

  1. Uitmuntend Res.CACIB & Res. CAC    Thinley Leh from Heaven’s Earth  /  Van Beethoven, Anne

Kampioenklas

  1. Uitmuntend CACIB, CAC & BOB  Rainbow Du Comble de Bonheur   /    Bleys Marleen

TEVEN

Puppyklas

  1. Veelbelovend   Yon-Tan Bhandara Trishna-Lamleh   /   Bracke, Evelien

Jeugdklas

  1. Uitmuntend Best Junior  Telma Du Comble De Bonheur   /   De Bonte – Descamps, Jan Solange
  2. Zeergoed   Tenzin Lhamo from Heaven’s Earth   /   Vlaminckx Peggy
  3. Goed   Karlina-Astred Drevia Of Siberia   /   Smolders Tine

Openklas

  1. Uitmuntend CACIB, CAC & BOS  Amogasiddhi Rajah  /   Nies, Christel
  2. Uitmuntend Res.CACIB & Res. CAC    Rinchen Lhamo Ghaden Khyi  /  Van Beethoven, Anne

Kampioenklas

  1. Uitmuntend  Ch. Candu’s California Dream   /   Schrijver Hedwig

Veteraanklas

  1. Uitmuntend  Best veteran  Gyani-Lamleh Of Wamil Ajendra   /   Bracke, Evelien

Pinkstershow Gorinchem 7 augustus 2021

Keurmeester(s) : Deschuymere Norman (Belgium)

REUEN

Tussenklas

1.Uitmuntend Res.CACIB & Res. CAC   Thinley Leh from Heaven’s Earth  /  Van Beethoven, Anne

Openklas

1.Uitmuntend CACIB, CAC & BOS  Extravaganza Shamballa Sun  /  knegt, Patricia

TEVEN

Puppyklas

  1. Veelbelovend Best puppy  Taimani Du Comble De Bonheur   /   De Bonte – Descamps, Jan Solange

Jeugdklas

  1. Uitmuntend Best Junior & Res. CAC   Telma Du Comble De Bonheur   /   De Bonte – Descamps, Jan Solange
  2. Uitmuntend  Qu Angel Ben Mazar-I-Sharif  /  Hordijk, Jos

Openklas

  1. Uitmuntend CACIB, CAC & BOB   Amogasiddhi Rajah  /   Nies, Christel
  2. Uitmuntend Res.CACIB  Nausica Ben Mazar-I-Sharif  /  Hordijk, Jos
  3. Uitmuntend  Rinchen Lhamo Ghaden Khyi  /  Van Beethoven, Anne

 


Gent – 3nd Jongehonden & Veteranendag

Keurmeester : Hectors Ingrid (Belgium)

REUEN

Puppyklas

  1. Veelbelovend  Amogasiddhi Tender Lennox   /   Nagels, Helga
  2. Veelbelovend  Amogasiddhi Undercover   /   Van Driessche, Marion

TEVEN

Puppyklas

  1. Veelbelovend Best puppy  Taimani Du Comble De Bonheur   /   De Bonte – Descamps, Jan Solange
  2. Veelbelovend  Yon-Tan Bhandara Trishna-Lamleh   /   Bracke, Evelien

Jeugdklas

  1. Uitmuntend Best Junior & BOB   Telma Du Comble De Bonheur   /   De Bonte – Descamps, Jan Solange
  2. Uitmuntend  Ö-pa-me Touch My Body   /    Marckx, Alexandra

Veteraanklas

  1. Uitmuntend  Best veteran Gyani-Lamleh Of Wamil Ajendra   /   Bracke, Evelien